Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Viszket a fejem és fáj. Mit...

Viszket a fejem és fáj. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Rövid hajam van körülbelül 3-5 milis 2 hetente vágom, de látom, hogy a fejbőröm piros és kis bőrdarabkák is hullanak róla(azt hiszem ezt nevezik korpának). Ez azóta van amióta egyszer leégett a fejem napon még 1 éve, azelőtt sose volt ez. Mit tehetnék vele? Esetleg tudtok ajánlani rá valamilyen sampont?
2013. júl. 4. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Orising!!!!!!!!!!!!

Több helyen is megtalálhatóak nézz utána.

Mikrokamerás fejbőrvizsgálatot végeznek és azt is megmondják ha szükséges orvosi beavatkozás. Amógy szerintem fényérzékeny lett a fejbőröd.

Arra viszont készülj fel nem olcsók a készítmények de nagyon sokáig elég ,mert kicsi kell belőle.Van olyan készítmény ami csillapítja a viszketést.Én anno kozmetikusként dolgoztam náluk már semmilyen kapcsolatba nem vagyok velük ,de csináltak csodát.:-) És valamivel védd a fejed a naptól.Amúgy avval sem ártasz magadnak ha kérsz egy teljes belgyógyászati kivizsgálást.

2013. júl. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Utána nézek majd. Elég sűrűn hordok sapkát, meg az elmúlt egy évbe volt, amikor hosszabb volt a hajam, általában ha meg mosom valami samponnal, akkor jobban viszket, ezért nem szoktam csak sima vízzel fejet mosni bár kis hajamat nem is nagyon kell mosni:)
2013. júl. 4. 17:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez a psoriasisnak egy fajtája, ami a hajas fejbőrt támadja. Bőrgyógyászhoz menj el, addig vegyél a patikában kénes detergenst, azzal mosd meg.
2013. júl. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!