Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy divat most szőrteleníteni?

Hogy divat most szőrteleníteni?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy a lábam közt milyenre borotváljam le magam.

21/N


2013. júl. 4. 11:29
 1/7 fifi14 válasza:
Olyanra hogy kényelmes legyen neked.Nem kell ilyenben a divatot követni.
2013. júl. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nekem mindenhogy egyformán kényelmes.

Most azért fontos, hogy hogy divat, mert táborba megyek, ott meg együtt fogunk fürdeni.

Lehet, hogy hülyeség, de ilyenkor mindig attól tartok, hogy majd kinevetnek.

2013. júl. 4. 11:44
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell már a szőrtelenítésben a divatot követni? Egyáltalán létezik a szőrtelenítésben divat? Szerintem mindenki úgy igazítja ott lent magát, ahogyan az neki kényelmes és ahogyan azt szereti. Úgysem egymás intim részeiről fog szólni a tábor.
2013. júl. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Eddig milyenre szoktad? Na pont olyanra most is. Nem hinném, hogy emiatt bárki kinevetne.
2013. júl. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Igazatok van! Én magam is belátom, hogy emiatt nem érdemes idegeskedni, meg hogy ebből nem kell divatot csinálni. Azért aggódom mégis, mert sokat bántottak régen amiatt, hogy hogyan nézek ki, és emiatt most testképzavarom van. Nagyon igyekszem felülkerekedni rajta, de néha még megijedek és ilyenkor kell, hogy megnyugtassanak.

2013. júl. 4. 14:59
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát nézd, én koliban laktam az egyetem alatt, minden nap más lányokkal együtt zuhanyoztam ugye a közös zuhanyzó miatt. Eszem ágában sem volt azt figyelni, másoknak milyen az intim szőrzete és engem sem nézett szerintem senki :D Ha azt hallom magamról, hogy arról beszélnek, nekem milyen az intim zónám, tuti leszbikusnak gondoltam volna az illetőt, aki erről beszél :D

27 L

2013. júl. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Tegnap értem haza a táborból. Semmi baj sem volt :)


Nálunk középiskolában volt olyan, hogy emiatt kicsúfoltak valakit. Szerintem sem normális dolog, de akkor is tartottam tőle egy kicsit.

Szerencsére láthattam, hogy ez tényleg csak az én hülyeségem, és nem foglalkozik ezzel senki.

2013. júl. 11. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!