Hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Most van először borotvám és nem tudom, hogy kell tisztítani. A pengéi alatt már összegyűlt a szőr, szerintem már azért nem tudom használni. Hogy tisztítsam?

A msik gondom az, hogy hát sajnos elég sok és erős szőröm van, így sok bajom van a szőrtelenítéssel. A hónaljamon eddig csak az anyukám által használt elektromos borotvát használtam, de az nem jó, mert sosem viszi le teljesen, így a hónaljamon mindig látszik:( Próbáltam rá a rendes borotvát, de már az első húzásnál fura volt, rossz, mintha nem akarná vinni. Most vettünk hónaljgyantát, de szerintem nem tudom elég gyorsan lehúzni, így az sem jó. Már nem szeretek ujjatlanba kimenni az utcára. Mégis mit csináljak?



2013. júl. 4. 10:32
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és a gyanta amit próbáltam a Veet Easy Strip hideggyanta bikinivonalra és hónaljra.
2013. júl. 4. 11:34
 2/3 anonim ***** válasza:
A hónaljadat elsőre bízd kozmetikusra és figyeld hogy csinálja.A borotvát tartsd folyó víz alá és utána ütögesd meg így eltávolítható.
2013. júl. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Áh, kozmetikusra nem, mert elég ciki meg a rokonom kozmetikus, de rosszban vagyok vele.
2013. nov. 2. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!