Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan Csináljam meg ezt a hajat?

Hogyan Csináljam meg ezt a hajat?

Figyelt kérdés

Sziasztok , ittvan ez a video http://www.youtube.com/watch?v=1tetDRBPHNg ezt a hajat szeretném megcsinálni , adnátok tippeket , hogy tényleg megtudjam csinálni , mert nekem ez a 3 perc kevés ahoz hogy tényleg megcsináljam , és hogy milyen termékeket használjak pl milyen waxot stb , és hogy az elején az a spray az mi :D?!

Köszönöm a válaszokat előre is!


2013. jún. 30. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
az elején csak a melegtől védi meg a haját azzal a spray-vel...a waxot meg neked kell tudni mit használsz, mi jó a hajadra, de nem valami gagyi sz*rt vegyél, inkább a drágábbat. annyi a haj lényege, hogy oldalra fújod a hajszárítóval és fésűvel rásegítesz aztán mehet a wax meg a hajlakk...nem nagy dolog :D sok sikert ;)
2013. jún. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia, hát én lány vagyok, szóval nem biztos, hogy jót mondok, de szerintem az elején még vizes volt a haja, ráfújt valami sprayt, hogy jobban lehessen formázni, mondjuk szerintem ez elhagyható, ennyiért nem kell leugrani a dmbe, simán nélküle is csinálhatod... Utána megszárította, és a hajzselével oldalra "formázta", hajvasalóval kisímította, aztán hajzselé hajzselé hajzselé, szóval szerintem az utolsó két perc szinte csak a fixálásról szól... nem olyan bonyolult, szerintem jól néz ki :)
2013. jún. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
előző, az nem hajformázásra van :) az csak annyit tesz, hogy a hő miatt ne sérüljön haj valami heat protection-t mond a csávó, ami annyi, hogy védelmet nyújt a meleg ellen, ez hanyagolható
2013. jún. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat holnap neki is állok és ha mindenjólmegy megcsinálom ;)

F/17

2013. jún. 30. 21:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!