Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Schwarzkopf-Schauma Fito...

Schwarzkopf-Schauma Fito Koffein aktiváló sampon? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ez a sampon tényleg annyira jó, mint ahogy mondják?

Aktiválja a hajnövekedést, és erősíti a hajszerkezetet. Erős & fényes haj. Valaki vett már ilyet és használt is neki?

Azt írjon választ.

Köszi :)

Üdv.


2013. júl. 4. 09:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt használom, pont olyan mint bármelyik másik Schauma sampon, a szöveg rajta meg csak reklám, hogy vegyék. Ez egy sampon ami tisztít, semmi extra.
2013. júl. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Reklám. Remek schwarzkopfos samponok vannak, de nem közönség cikkbe. Menj fodrászcikk kereskedésbe és vegyél BQ termékeket. Na az az igazi Schwarzkopf!
2013. júl. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm mindenkinek. :)

A BQ termékeket pedig megnézem, köszi. :)

2013. júl. 5. 16:27
 4/6 anonim válasza:
Nekem nagyon bevállt.én hajnövesztés céljából vettem meg és hetente fél cm-et nőtt.ára is jó habképzése is.illata is kellemes már 2X újravettem.a hajamat táplálja de az elején egy ici-picit zsírosodott mert ugye aktiválta a hajhagymáimat.de utánna megszűnt és imádom
2014. ápr. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem:)! Én a keratinos sampont és balzsamot vettemost a Schaumatól:)
2014. ápr. 14. 22:28
 6/6 anonim ***** válasza:
4-es mennyire vagy ebben biztos,hogy a serkentett hajnövekedés jele a gyorsabb zsírosodás? És mennyi ideig maradt fenn ez az állapot,hogy jobban zsírosodott? És a koffeines sampon előtt mennyit nőtt a hajad? Köszi!
2014. júl. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!