Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » C-vitaminos hajpakolas?...

C-vitaminos hajpakolas? Kiszedi a voros szint?

Figyelt kérdés
Voros szinezovel festett hajambol szeretnem vissza varazsolni az eredetit. Mar nagyon sokat kopott pont ez a baj, ezt a hajszint nem tudom elviselni. Valakinek bevalt a c-vitaminos hajpakolas? Es ha igen, hogy csinalta? :) koszonom!
2013. júl. 1. 14:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Sötétszőke hajam van, ráfestettem színezővel 2x csokoládé barnát. Hát elég rondán kopott, 2x volt rajta eddig c-vitaminos pakolás és tök jó világosbarna-vöröses színe lett és nagyon sokat világosított!!! Próbáld ki!


Én 5-6db 1000 mg-os C-vitamin tablettát törtem össze porrá mozsárban és Baba samponnal (kb. 1 dl-nyivel) elkevertem. Felkentem a hajamra, picit nedvesítettem a kezem közben, hogy mindenhova el tudja oszlatni. Ráteszel fóliát és 1-1,5 órát rajta hagyhatod. Lemosod, bebalzsamozod, azt is kiöblíted, megszárítod.


Mindenképp megér egy próbát, nekem semennyire nem szárította ki a hajam (pedig vékony szálú) :)))

2013. júl. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Remek, köszönöm szépen!:)
2013. júl. 8. 13:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!