Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi ideig kell tartani a...

Patrii*-* kérdése:

Mennyi ideig kell tartani a hajsutovasat a hajnal?

Figyelt kérdés
Most vettem egy hajsutovasat,de nem tudom mennyi ideig kell tartani a hajamnal hogy szep legyen es ne egjen el. Minden hasznos valaszt megkoszonok

2013. jún. 29. 09:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia

szerintem max olyan 2-3 perc de várd meg hogy jó meleg legyen a hajsütő.

nekem hosszú hajam van és úgyis megtartya.

vagy még tegyél rá egy kis hajlakkot hogy tartós legyen

2013. jún. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szia nehogy 2-3 percig tartsd ott a hajad mert akkor tuti leég még az 1 perc is sok
2013. jún. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, a 2-3 perc, de még a az 1 perc is rengeteg...

[link]

ennek a kiscsajnak 23 másodpercig van a sütő a hajában... nézzétek meg mi lett vele XDXDXD... én jót röhögtem, mert bírom mikor olyanok osszák az észt akiknek közük nincs a hajhoz....:D meg is érdemli.

-egy fodrász-

2013. jún. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) én is láttam a videót. hát elég vicces:D de én pont ezt szeretném elkerülni.:D ha 10mp-ig van ott akkor nem ég oda ugye?
2013. jún. 30. 11:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem, de amúgy ami a legfontosabb, amit a kis csaj is elfelejtett, hogy a hajat elő kell melegíteni minden olyan műveletnél amikor hőt használunk. ez azt jelenti, hogy nem csak odateszed a sütőt a hajadhoz és elkezded rátekerni, mert akkor egyszerre túl hirtelen túl nagy hőhatás éri, hanem először a "kifeszített" tincsen a sütővasat (vagy vasalót, mert vasalásnál is elő kell melegíteni) gyorsan végighúzzuk. Ezt 1x-2x meg csináljuk és már süthetjük is. Fokozatosan hozzá kell szoktatni a hajat a hőhöz, ezért van erre szükség :)
2013. jún. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2013. júl. 1. 10:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!