Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik Veet terméket ajálnjátok?

Melyik Veet terméket ajálnjátok?

Figyelt kérdés
Eléggé érzékeny a bôröm, hamar pirosodik stb stb. A borotvával járó macerából elegem van, ezert szeretnék gyantára vagy szôrtelenitô krémre váltani. A gyantával mennyi idõ? Szivesebben a krémet használnám, (mert ugye a gyantahoz meg kell varni egy bizonyost hosszúságot hogy használni lehessen) de olyat amelyiknek a hatása tovább tart mint a borotváé, viszont úgy hallottam hogy mindegyik Veet szôrtelenitôkrém kb 1-2 napig használ.. vagy tudtok olyat aminek a hatása azért 1 hétig eltart? Ha igen mlyik az? Es ha nem akkor megéri a gyanta ?

2013. jún. 28. 22:11
 1/4 A kérdező kommentje:
Plusszba még annyi, hogy karra,lábra,hónaljra és hasra hasznalnám. Elôre is köszi a segitségért. ! :)
2013. jún. 28. 22:15
 2/4 anonim ***** válasza:
A krémet nem ajánlom,iszonyat büdös és alig viszi le.Inkább hideggyanta.
2013. jún. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt lehet hasra es honaljra is? En vettem egyet, ( bar nem veet ) de arra az van irva hogy csak karra,labra es bikinivonalra lehet.
2013. jún. 28. 22:28
 4/4 anonim ***** válasza:

A krém nálam is leszerepelt. Nekem levitte egyébként a szőrömet, ami egyébként elég sűrű és sötét, szóval nem azzal volt a probléma... hanem azzal, hogy semmivel nem tart tovább, mintha borotválnám, és kb. ugyanolyan macerás is, és ugyanannyi ideig is tart (az a kbség, hogy nem vághatod meg magad kb.). És egy ilyen doboz krém több, mint 2000 Ft, és nekem kb. 2-3 alkalomra volt elég, mert annyi krém az én bőrömre kellett belőle. Inkább borotválom vészhelyzetben (ált. gyantáztatni járok, de van, amikor nem tudok eljutni kozmetikushoz), az ugyanannyi ideig tart, ráadásul annyit kell ráköltenem, hogy veszek egy zacskó eldobható borotvát meg egy tusfürdőt (felhabisítva simán úgy működik nálam, mint a borotvahab, csak sokkal olcsóbb), és azzal elvagyok, és még az eldobható borotva is működik jó pár használatig.

Én az otthoni gyantával megszenvedtem, mert ilyen téren egy rakás szerencsétlenség vagyok, nem férek oda egyes helyekhez, összekenek mindent, nem mindig húzom le elég gyorsan stb. Ha neked nem lennének ilyen problémáid, akkor sztem inkább válaszd a gyantát.


Egyébként arra kíváncsi vagyok, van-e olyan krém, aminek a hatása tovább tart, mint a Veet-é. Veeten kívül egyet használtam, az Opilca Strep-et, na, az kritikán aluli, SEMMIT nem vitt le, van, hogy még a bajuszt sem, amit azért illene egy alapvetően lábra reklámozott terméknek.

2013. jún. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!