Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a titka ennek a Veet...

Mi a titka ennek a Veet zselégyantának?

Figyelt kérdés

A hosszú pihés szőrt pl karon vagy combon kiszedi ellenben semmi mást....se szemöldök, se hónalj, pedig 4 miliméteres szőrön próbálkoztam, szerintem az már annyira nem kicsi, a sima gyanta kiszedi, csak utána másfél napig vakargatom az ottmaradt gyantát....


Mit rontok el a zselégynatával? Tök jó, sokáig meleg, folyékony, kellemes állag, könnyen felkenem, de a zselégyanta ugyanolyan tiszta letépés után a csíkon, mint felkenés előtt....egy szőrszál sincs benne...


2013. jún. 23. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Én annyira béna vagyok, hogy a karomról sem tudom leszedni vele. Egyébként a sima gyantát olajjal mosd le magadról, és utána vízzel.
2013. jún. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Olajjal? Bármilyennel? például oliva?


Most olvastam sok rosszat, mellesleg illatra és ízre ez sima cukorgyanta, de egyszerűen nem tudom hatásosra varázsolni....

2013. jún. 23. 18:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Azzal is, vagy akár étolajjal, simán leszedi a gyantát.
2013. jún. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
érdekes,nekem minden szőrt leszed valamit te ronthattál el ezt nagyon vékonyan kell kenni szinte láthatatlannak kell lennie ha túl vastagon kened lehet nem szedi ki vagy nem jól téped le van aki lassan tépi vagy rossz szögből nagyon hirtelen kell és nem felfelé hanem vízszintesen
2013. jún. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Vizszintesen? Mármint hol? Én a szőr növekedésével megegyezően kenem fel és ellentétesen tépem, annyira kenem vékonyan amennyire tudom...de valóban nem érzem annyira vékonynak ahogy írja az utasítás, olyan vékony mint a patronnal szokott a hagyományossal...
2013. jún. 23. 18:35
 6/7 anonim ***** válasza:
A Veet zselégyanta nagyon gyenge. Erősebb szőrt sose fog kiszedni.
2013. jún. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem gyenge nekem intim részen nagyon erős 5 éve borotváltam és tökéletesen kitépi igen jól csinálod csak amikor téped ne felfelé rántsd hanem próbáld meg úgy hogy ne emelkedjen nagyon fel a kezed.
2013. jún. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!