Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kiszőkítené ez a vörös hajat?

Kiszőkítené ez a vörös hajat?

Figyelt kérdés

[link]

Pár szőke tincset szeretnék a hajamba...:) Mit ajánlotok esetleg, amit otthon is meg lehet csinálni? Nem károsítaná nagyon a hajam? (Tényleg csak pár tincsről lenne szó)


2013. jún. 28. 14:19
 1/5 A kérdező kommentje:
[link] vagy esetleg ez?
2013. jún. 28. 14:27
 2/5 anonim ***** válasza:
ezért nem szeretem a vöröset, az egyik olyan hajszín amitől a legnehezebb megszabadulni. ne próbálkozz a szőkítéssel otthon, nekem fodrász sem merte bevállalni pedig akkor már a 3. festésen voltam túl a vörös után ( 3x lett barnával ráfestve) és még mindig vöröses beütése volt. szóval én azt mondom ha nem akarod hogy a tincs a kezedben maradjon menj el egy fodrászhoz és vele csináltasd. először úgy is barnát fog bele tenni és szép lassan világosítani de először narancssárga lesz. és csak 5-6 festés után lesz ilyen szőke mint a dobozon lévő haj.
2013. jún. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem. A szőke festék nem fogja kiszőkíteni, csak a szőkítő por, vagy krém. Az sem mindegy, hány %os oxigentát használsz hozzá, és hogy milyen állapotban van a hajad. Hosszú, vagy rövid? Mióta festeted vörösre? Van e lenövésed? Milyen csíkokat szeretnél? Szőkítés után, sem lesz szőke, csak halványsárga, vagy narancs, a vörös pigmentek miatt. (ha meg lilás vörös-padlizsán, mahagóni-akkor meg barnás-narancsos-szőkés tincsek lesznek). Szőkítés után, meg jó lenne pigmentálni (hamvassal, vagy valamilyen szőke hajfestékkel lightosan.) A vörös nehéz eset, őleg ha van lenövésed, és mondjuk a vége már kopott. Akkor 3féle színű szőke is lehet egy tincs, az meg nagyon igénytelen. Ha rosszul melírozod, akkor meg foltos lehet. Otthon semmiféleképp ne próbálkozz! Mert vagy leégeted, vagy elrontod
2013. jún. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

hosszú hajam van, és csak a hajszínezés miatt szeretnék szőkét...:)

kb. 1 éve festem vörösre, lenövésem nincs.

2013. jún. 28. 14:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor kb kétszínű lennének a tincseid. A tövénél valószínű jó lenne, a vége meg narancsos lenne. Szóval fodrász
2013. jún. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!