Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit egyek v. mit csináljak,...

Mit egyek v. mit csináljak, hogy ne legyen eltöredezett és száraz a hajam?

Figyelt kérdés
Göndör hajam van és csak ritkán vasalom, és szoktam hajolajat is használni, de ugyanolyan száraz maradt.
2013. jún. 27. 17:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Nézzük az alapoktól :)

A göndör haj sajnos alapból tényleg szárazabb és könnyebben is törik, szóval nincs könnyű helyzeted. De ha az ilyen hajat még vasalod is, akkor végleg kinyírod. Képzeld el ahogy a vasaló 140-200 fokja átfut a hajadon, naná hogy már 1 használattól is meglátszik az eredménye az egészségi állapotán, főleg az ilyen hajtípusnál. Több használatról meg már ne is beszéljünk :)


Vitaminok, napi 2 liter víz, egészséges táplálkozás semmiképp nem fognak ártani neked, kívül belül jót tesznek majd, főként az újonnan növő hajaddal. Sajnos a hajad az a része, ami már tönkrement helyre nem nagyon tud jönni, de azért megfelelő ápolással egy viszonylag normális állapotba hozható és tartható. Használhatsz szilikonos termékeket a hajszálak védelmének érdekében vagy szilikonmenteset és olajokat. Én mindkettő irányzatot hosszan próbáltam, de lényeges különbséget nem tapasztaltam, szóval igazítsd kedvedhez és pénztárcádhoz :)


Nekem ugyan csak hullámos hajam van, de megtanultam, hogy amíg más hetente-naponta vasalhatja a haját addig az enyém ezt nem tűrné el, szóval 2 éve vasaló mentesen élek és ami azóta kinőtt hajam az sokkal egészségesebb és nem törik, ami meg még abból a korszakból maradt az már szerencsére nem sok és viszonylag tűrhető az állapota.

2013. jún. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!