Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinusoljból egy alkalommal...

Ricinusoljból egy alkalommal mennyit szokás használni kb?

Figyelt kérdés
Középhosszú hajam van,most fogom először kipróbálni ezt a ricinusolajat,a gyoraabb hajnövekedés reményében

2013. jún. 26. 18:29
 1/1 randomgirlLOL ***** válasza:
Nincs ebben szokás, ahogy neked jólesik. :) Nagyjából érzésre - én úgy szoktam, hogy öntök egy keveset a tenyerembe, ezt eloszlatom a hajamon, majd még egyszer ennyit - többet nem, mert hamar elfogyna, és ennyi elég is, csak ügyesen kell eloszlatni. Szerintem macerás használni, mivel nehéz pont a fejbőrre juttatni - többnyire megragad a fejbőr felett a hajszálakon. ://// Viszont egy tanács: stílfésűvel (más fésű is jó, de ezzel talán könnyebb)nyúlj bele az olajba, és ezzel fésüld meg a hajad, aztán ezt masszírozd még el a fejbőrbe - így egyszerűbb! :)
2013. jún. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!