Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire jó pattanásos bőrre...

Mennyire jó pattanásos bőrre a Diane 35 tablettát szedni fiúknak?

Figyelt kérdés
2013. jún. 26. 18:08
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Fogamzásgátló fiúnak? Miért nem mész el bőrgyógyászhoz, és kérsz gyógyszert vagy valami lemosót?
2013. jún. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
A bátyám két hétig szedte, neki elég volt, hogy ne legyen zsíros a bőre. Amúgy elsősorban lányoknak írja fel az orvos. ;)
2013. jún. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
És nem éreznéd k**va gáznak, hogy fiú létedre fogamzásgátlót szedsz?
2013. jún. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mármint én??? Én lány vagyok... a bátyám szedte!
2013. jún. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Miből szűrted le, hogy neked írtam??

Nincsenek szövegértelmezési gondjaim.

2013. jún. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
Az én házi doktornőm bőrgyógyász szakorvos is, és volt szerencsém hozzá, hogy nekem Cypromix (remélem így írják) gyógyszert írt fel a pattanásaimra, tehát előfordul, hogy fiúknak is felírják.
2013. jún. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
Fiú vagyok és szedek ösztradiol tartalmú fogamzásgátlót a bőrömre. (a barátnőm javasolta hogy szedjem és bevált)
2013. jún. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez még nőknek sem jó, nem hogy fiúknak. Komolyan, egyáltalán ki az a hülye aki ilyesmivel akarja megoldani a gondot? A pattanásoknak oka van, helytelen táplálkozás, egészségtelen életmód, rossz higiénia, gyulladás, betegség, hormongondok, stb, ki kell deríteni, mert amíg ezeket nem oldod meg pattanásos maradsz. A tabletta csak addig hat amíg szedik, azután rosszabbodik a helyzet. Bár sokaknak egyáltalán nem is ér semmit. A szervezetet vágja tönkre csak.
2013. jún. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én 4 éve szedek Cypromixet, előtte Diane 35-öt szedtem és a nőgyógyászom írta fel fogamzásgátló céljából, persze a bőrömet is rendbe tette semmi bajom vele. Ráadásul teljesen ugyan az az összetétel, csak más a gyártó, és az előbbin van TB támogatás is, így 3 havi bogyóm 2300 Ft, míg a Diane kb a 3 szorosába kerül.


Kérdezz rá a szakorvosnál, mert csak az írhatja fel. Gondolom rövid ideig fiúk is szedhetik, de huzamosan nem tesz nekik jót.

2013. jún. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
úgy tudom külföldön ki is tiltották, mert elég gyakori és súlyos mellékhatásokat produkált.
2013. jún. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!