Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Túlzásba viheti egy fiú a...

Túlzásba viheti egy fiú a hajápolást, ha pakolásokat csinál magának?

Figyelt kérdés
Mániákusan szeretek a hajammal foglalkozni fiú létemre, ezalatt azt értem mint pl. különböző házi készítésű hajpakolásokat szoktam néha csinálni. Ez nagyon lányos, vagy szerintetek?

2013. jún. 25. 13:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele! A lányok imádják (általában) ha egy fiúnak szép, ápolt a haja. Arról nem kell senkinek tudnia, hogy te ezt hajpakolással éred el. Ha pedig valaki kiröhög ezért, ne érdekeljen. Attól még lehetsz "tökös srác" vagy ilyesmi, de szerintem ne hagyd, hogy számítson a külvilág véleménye! :) 15/L
2013. jún. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Egyáltalán nem lányos, sőt nagyon sok srác egy nőt is leköröz a hajápolásban, ez persze nem baj, hiszen minden normális nő szereti ha párja ápolt és törődik magával:)

19/L

2013. júl. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!