Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek borotváljam a...

Szerintetek borotváljam a lábam? (lent több)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Még egyszer sem szőrtelenítettem... A lábamat szeretném szőrteleníteni! Már nagyon idegesít, hogy ennyire szőrös, nem merek rövidnadrágot fölvenni... Anyával nem szeretnék erről beszélni, tiszta fölöslegesnek érzem, nem szidna le ha leborotválnám a lábámat... Ezét kérdezem, hogy ha leborotválom ma este a lábam(ma elmennek bulizni) akkor ugye nemlesz semmi? mármint ezt úgyértem hogy semmi kiütés vagy egyéb kis izéka lábamon :D ja és még annyi hogy hány naponként kell borotválni?:) Ugye előtte bekell kenni habbal a lábam? Légyszíves mindent írjatok le részletesen, lányok ti hogyan borotváltátok először stb:)

Köszii!!!

13/L



2013. jún. 22. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem a lábam abszolút nem érzékeny, szárazon is borotválhatnám, akkor se lenne baja, de azért kellemesebb zuhanyzáskor egy kis tusfürdővel, úgy jobban siklik.

Utána kend be testápolóval.

Annyi naponként borotválod, amilyen gyakran akarod. Ha elkezd nőni és zavar, újra leborotválod.

2013. jún. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én úgy szoktam hogy zuhanyzás végén bekenem tusfürdővel és leborotválom ahogy kell. Nekem így jobb mint borotvahabbal, mert azon nem csúszik annyira a borotva. Viszont kipattoghat a bőr utána, főleg ha érzékeny. Nem árt ha bekened utána valamilyen testápolóval vagy nyugtató krémmel.

2 naponta szoktam borotválni, mert akkor már tüsi a szőr.

2013. jún. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tusfürdővel szoktam én is, zuhanyzás közben. És nekem sem érzékeny a bőröm, nem szokott kipattogni meg semmi. Borotválni meg amikor akarod, annyi naponként kell, én speciel minden nap szoktam, de van, hogy kihagyok 1-2 napot ha épp olyan kedvem van.
2013. jún. 23. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és szőrnövekedés ellenében?? tehát akkor lentről fölfele kel borotválni??köszi
2013. júl. 11. 14:26
 5/7 anonim válasza:
Én például eléggé megbántam hogy leborotváltam a lábam,nem használok borotvahabot vagy ilyensmit,száraz börrel is jó nekem de nagyon hamar kinô....és már idegesít ha nem borotválom minden nap és nem veszek rövidnacit ha elôtte nem borotválom le...epilátorral meg tartósabb lenne de az nekem eléggé fáj..és senki se tud róla hogy én már borotválok úgyhogy titokban csinálom és anyumnak nem nagyon van ideje a lábával foglalkozni úgyhogy nem tudna nekem segíteni...
2013. júl. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! (:

mielőtt elkezded borotválni, bekened habbal. Borotválkozás közben a borotva ahogy megtelik habbal, vizzel leöblíted, és borotválod tovább. Ha ügyesen borotválod és nem túl érzékeny a bőröd, ak nem kéne semmi kiütésnek sem lennie. Borotválás után ajánlatos testápolóval bekenni. Én a lábam hetente 1x borotválom, sztem az elég. (:

2013. júl. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Azért nem szeretem a borotválást, mert megerősödik tőle a szőr. Én gyantáztatni járok. Nekem tök jól kopik a szőröm a gyantázástól, a hónaljamon már szinte alig van szőr úgy kikopott, lassan már nem is kell. Persze a lábam még kevesebbet volt gyantázva, mert borotváltam 2 pengés gillette-el, de állandóan megvágtam magam és nagyon vérzett, béna vagyok ehhez a művelethez.
2013. júl. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!