Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan, mivel lehet világosíta...

Hogyan, mivel lehet világosítani a festett középbarna hajat? Valami kíméletes szer?

Figyelt kérdés
Voltam fodrásznál, azt mondta, leszívjuk kicsit a színt, rákent valami port, mindössze tíz percig hagyta rajta, és szinte semmit nem szívott le. Majd újra befestette középbarnára, ami majdnem feketének hat. Ezért fizettem több ezer forintot.
2009. okt. 12. 16:26
 1/3 anonim válasza:

Nos, ha az eredeti hajszínedet szeretnéd, vannak olyan samponok, amik leszedik a festéket. A világosításhoz általában szőkítőport használnak, de nekem például világosabb hajfestékkel lett újrafestve és úgy jó volt.

Azt tudom még mondani, hogy a hidrogén töménysége is számottevő, hogy milyen koncentrációban adják a festékhez.

Ne csüggedj, barátnőm is járt már így, mindez hajtípusfüggő.

A vékonyszálú hajnál a festés és a színleszívás jobban megy, a dús, vastagszálú hajak viszont általában elég érdekes színeket produkálnak festéskor. Tapasztalat, én is az utóbbiba tartozom, és a középbarnából nekem sötétbarna lett, vöröses beütéssel. XD

2009. okt. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a napokban akartam befesteni a világos barna hajam sima barnára és fekete lettem.Az oka Loreal Excell 10!!SOHA SEMILYEN KÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT!!!!!!!!!

Elmentem a fodrászomhoz és amikor mondtam mi történt,csak annyit mondott nem te vagy az egyetlen,mindenki sorra megy hozzá,h rakja rendbe a haját.

És az a jó,h nem hidrogénnel esett neki,hanem egy speciális szert használt,ami kiméletesen roncsolás nélkül tüntette el először a mesterséges pigmentet.Az leszedte a feketeséget és vissza jött aze eredeti hajszínem,majd befestettük olyanra,amit szerettem volna.Tényleg csak ajánlani tudom őt,mert nem egyszer mentette meg a hajam!!!Haa érdekel valakit szívesen megadom a számát!Amúgy budapesti!

2009. okt. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Pesttől száz km-re lakom, de azért jó tudni, hogy létezik ilyen speckó szer. Meg fogom kérdezni itt a fodrászkellékek boltjában, de másik fodrászt is keresni fogok!
2009. okt. 15. 14:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!