Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb körömlakk...

Melyik a legjobb körömlakk 400-500 ft-ért?

Figyelt kérdés
Rossmann, DM
2013. jún. 20. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a moyra márkát nagyon szeretem. Drogériákban nem hiszem,hogy kaphatók de piacon, nálunk 100 ft-sban is van. 300 körül mozognak,rengeteg szín van és nagyon tartós. :)
2013. jún. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
hát,ami a rossmannban jó lehet és olcsó, azok az essence termékek esetleg, bár én ritkán veszek ott körömlakkok, én ilyen kis eurós, meg 100 ft-os boltokban szoktam vásárolni, lora márkát, meg van ott másfajta is. Vannak ott egészen 190-400 Ft-ig és nekem nagyon beválnak. Amúgy meg a moyrát én is ajánlom, én azt meg a körmös boltban szoktam venni ott 350 Ft volt legutóbb.
2013. jún. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Moyra van nekem is, nagyon jók, 100 féle színben van. 2 rétegben tökéletesen fed, elég tartós!

Picit zavar engem hogy keskeny az ecsete de ez nem vészes, megoldom.

400-500-ért? Háát... miss sporty is nagyon jó, picivel többért van, de tényleg jók, gyorsan is száradnak, gyönyörű színekben vannak.

Meg azt hiszem rossmann-ban van nyc körömlakk az is olyan 500 körül mozog, vagy csak ha akciós?:D

Rossmannban tök jó akciók szoktak lenni, főleg ha még van 10% kuponod pluszban, az szuper!

2013. jún. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi :))
2013. jún. 24. 10:04
 5/6 glitch669 válasza:
nagyon tudom ajánlani a Lovely (NEM love) nevezetű körömlakk családot. szép színei vannak, az ára is megfelelő (200-250 ft a rossmannban) és gyönyörűen fed, nem pöttyös vagy csíkos, ráadásul gyorsan szárad és nem repedezik be.
2013. júl. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 tita13 válasza:
nekem a NYC (new york color) körömlakkjai váltak be tartós és jó sok szín közül tudsz válogatni
2013. júl. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!