Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinyomtam az arcomon egy...

Kinyomtam az arcomon egy pattanást és ma reggelre piros "seb" lett a helyén. Hogy tudom ezt sürgősen eltüntetni?

Figyelt kérdés
Előfordult már máskor is,egy pici piros dudor (seb) lett a nagy pattanás helyén. Ma estére nem lehet ezt vhogy eltüntetni? Vagy legalább holnapra,v kicsit megsürgetni a dolgot? Mert ugye egy idő után le szokott esni magától.
2013. jún. 20. 12:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Először is fertőtlenítsd alkohollal (patikából), aztán kamillát kell főzni, és egy kis vattával borogasd be ahányszor csak tudod. Gyorsan lehúzza a gyulladást. Ha még marad valami pici, akkor korrektor, de csak ha nagyon el szeretnéd tüntetni, amúgy 1-2 nap és elmúlik, ha nem piszkálod és lekezeled rendesen.
2013. jún. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!