Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tüntessem el az orromat...

Hogyan tüntessem el az orromat körülvevő pattanásokat és mitteszereket?

Figyelt kérdés

Az orrom körül egy "vonalat követve" van egy csomó mitteszer, amik már nagyon és ilyen fehéres-sárgás pattanások, amiket nem lehet kinyomni, és fájnak is.Hiába gőzölöm agyon a fejem, még ha ki is tudok nyomni egy párat, másnapra újra előjönnek:SÉs ráadásul piros is, szóval nagyon roszzul néz ki, néha korrektorozom, de ez nem tesz jót, sőt..csak aki h elfedi őket vmennyire.


Valami olcsóbb megoldást javasoljatok légyszi.


2009. okt. 12. 14:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt a bőröm.Én most a szalicilsavas Garnier Pure arclemosót használom.Ok 1200 körül mozog,ha akciós,de sokáig elég és tényleg hatásos.+ Hetente 1* bőrradírt használok,az Avonos.
2009. okt. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Safeguard szappan+ Garnier Pure tonik. Nekem ez vált be. 22/L
2009. okt. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!