Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményed a rózsaszín...

Mi a véleményed a rózsaszín mellírozott hajról?

Figyelt kérdés

úgy gondolom,hogy most a hajamba mellírba rózsaszín van.és te mit gondolsz erről?


14L


2009. okt. 11. 17:35
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
55%

Figyelj. Ha a negatív véleményeket eleve kizárod, és nem is akarsz hallani arról, hogy ez a hajszín undorító, akkor mi a francnak teszel fel ilyen kérdést?



Mellesleg nem érzem magam begyöpösödöttnek, prűdnek és régimódinak mert a rózsaszín hajat nem tolerálom egy 14 éves gyereken, és erre nem cuki egyéniségként hanem feltűnési viszketegségként tekintek.

2009. okt. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
jaaajajjjj...hülye
2009. okt. 15. 19:51
 23/39 anonim ***** válasza:
88%
SEmmi gond nincs vele ha nem rikít meg nem túl sok a rózsaszín. 16/L
2009. okt. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
24%
Nekem egyáltalán nem tetszik.Láttam már egykét rózsaszín hajú egyént,de szörnyű volt,legalábbis nekem nem tetszik.Amúgy nem vagyok se prűd,se begyöpösödött,egyszerűen nagyon nem tetszik,olyan plaza cicás.Inkább festetted volna padlizsán lilára,na az szép,és annyira nem is feltűnő.
2009. okt. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
35%

A véleményem, hogy undorító, gyerekes és feltűnési viszketegséged van. Nem vagy megelégedve saját magaddal stb..

Lehet lepontozni és offolni. De ez az igazság és az én véleményem is! És sztem, ha már kérdeztek, és a véleményemet kérték ne offoljanak, ha más véleményen vagyok mint ő.

Hát ennyi.

Szerintem fested vissza eredeti hajszínedre vagy valami normális színre. És tádámm már is emberi lénynek néznek a nálad 5-10 évvel idősebbek is.

2009. okt. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
52%
Hát én se begyöpösödött se prűd nem vagyok,de a rózsaszín haj ÍZLÉSTELEN. Főleg 14 évesen. Ja,és bunkó is vagy hogy csak úgy lehülyézel nálad érettebb embereket.
2009. okt. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
97%
Simán lehet hogy jól áll. Küldj képet és megmondjuk...
2009. okt. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem a szines mellír izléstelen.. úgy szépek a szinek ha a frufrudba teszel színt meg alul a hajadba, esetleg hátul. De mellírcsíkosban borzasztó..:S egybeolvad a többi "átlagos" hajszínnel.. és gáz az összhatás.

Nekem kék - világos barna volt úgy a hajam hogy elöl frufrumban alul és hátul alul plusz hátul egy kis 3szögbe festve, és nagyon jól nézett ki. volt így lila is..

A rózsaszín úgy szép ha szőkébe teszed vagy vil.barna és babarózsaszín.. meg attól is függ milyen az arcböröd, szemed szine..stbstb

2009. okt. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

Imádom az extrém színeket stílusomból fakatóan:D (punk vagyok) már f@sz tudja hány féle színű volt már a frizum, rózsaszín spéci volt, egyik nyáron, rohadt jól nézett ki:D Úgyhogy a rózsaszín nem csak plázacicás lehet:P

Szerintem a sima hajak, főleg a barna meg a szőke már baromi unalmas, ez 2009, nehogy már a pink melír botránkoztasson meg bárkit is!!

2009. okt. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik. Én is csináltatnék, ha a környezetemben árulnának valahol pink festéket. -_O'
2009. okt. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!