Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményed a rózsaszín...

Mi a véleményed a rózsaszín mellírozott hajról?

Figyelt kérdés

úgy gondolom,hogy most a hajamba mellírba rózsaszín van.és te mit gondolsz erről?


14L


2009. okt. 11. 17:35
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
51%
Én az anyukád helyében most festetném vissza a hajadat, mielőtt még az iskolában jól leszólnak a tanárok. Valami ízlésesebb színt nem találtál? Ha látnálak az utcán azt gondolnám, hogy szegény kislány elég közönséges. Bocs, de ez a véleményem.
2009. okt. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem használod az 'am'-ot akkor teljesen jó. Tetszik amikor valami nem természetes szín van egy lány hajában, ha mellé nincs szarrá lőve a bőre, vagy nem az a jajjdenagyonegyéniség vagyok akkor teljesen jó.
2009. okt. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
35%

Hát nem tudom mit ugatják le a fejed a hétköznapoktól megszürkült,befásult,prűd,korlátolt emberek...pff...:S Biztos irigykednek rád!!!Szerintem igenis csinos,aranyos,kedves szín a rózsaszín,és egy 14éves lányon nagyon is jól mutathat.Én is sokat gondolkodtam rajta hogy rakatok a hajamba rózsaszín csíkokat.Nagyon sok embernek van ilyen nem megszokott hajszíne,és tudod mit?Egyedi,egyéni,nem unalmas,végülis ha jól áll neked akkor miért ne?

22/L

2009. okt. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
89%

"Hát nem tudom mit ugatják le a fejed a hétköznapoktól megszürkült,befásult,prűd,korlátolt emberek...pff...:S Biztos irigykednek rád!!!"


Ne legyél már nyomorék! Én speciel kifejeztem hogy tetszik a dolog, de attól mert valaki nem tartja helyesnek még nem lesz sem szürke sem prűd sem korlátolt. Te vagy korlátolt, mert nem tudsz máshogy gondolkodni, csak hogy aki nem ért veled egyet az egy fent felsorolt tulajdonságokkal rendelkező valaki. És ez az irígykérdés... mindig azok írják hogy biztos irígy a másik, akik már nem tudnak mit kitalálni, hogy miért nincs igaza. Attól mert valakinek nem tetszik valami, még nem lesz irígy. Pl a gazdagék szokták mindig ide írni amikor kifogásolják hogy menőznek hogy mekkora drága cuccokat vesznek, hogy biztos irígy. Nem, nem irígyek az emberek, hanem szánalmas ez a típusú viselkedés.

2009. okt. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:

11:53

igen igazad van én is ezt mondom.

2009. okt. 12. 15:59
 16/39 anonim ***** válasza:
54%

Szija!

Nekem nyáron volt pink a frufrum és inkább dicsérték. =) Bár az én társaságom nem ilyen begyöpösödött emberkékböl áll... =)

Ha tetszik, akkor hajrá. =)

16/L

2009. okt. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
:))
2009. okt. 12. 20:26
 18/39 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon szép lehet, szerintem se hallgass a rosszakarókra :) Nekem az nem tetszik ha vkinek pl csak az egész frufruja tök rózsaszin, a többi más szinű. melírozva nagyon helyes lehet!
2009. okt. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
70%

nem is bírtam végigolvasni a kommenteket, annyira ideges lettem. szerintem meg az a röhejes, ha valaki kiakad a pinken. 2009 van, óriási pinkhullám volt 1-2 évvel ezelőtt. ez egy extrém szín, hódítanak a hajszínezők, senkit nem érdekelnek a beszűkűlt egyének, akik még mindig kifelé szárítják a hajukat.


kérdező: szarj le mindenkit, király a hajad. egyébként nekem lila volt az egész. :)


üdv: egy fodrásztanonc

2009. okt. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:
okok.:):D
2009. okt. 15. 13:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!