Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet az, hogy nekem...

Hogy lehet az, hogy nekem nagyon fehér bőröm van, és mégis nagyon könnyen lebarnulok a napon, tehát nem égek le?

Figyelt kérdés
nagyon sok ismerősöm nem érti h hogy lehetek ilyen barna meg persze én sem értem mert csak elég ha kicsit kimegyek és azonnal lebarnulok,pedig amúgy meg hófehér a bőröm ,és egyébként sötét barna a hajam.

2013. jún. 15. 14:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen bőröm van, és ilyen hajam (vagyis az enyém majdnem fekete, de festve van xd)!!!

Ez genetika...nem tudom mitől lehet egyébként, de jó bőrünk van ez azt jelenti (bár én jobb szeretnék hófehér maradni, de nyáron sose jön össze)

2013. jún. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!