Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon gyorsan, hogy tudnám...

Nagyon gyorsan, hogy tudnám eltűntetni a pattanásomat az orromról? Holnap ballagás.14/L

Figyelt kérdés

Nagyon szép bőröm van szencsére, sosincs pattanásom, de most így 1 nappal a ballagás előtt rittig hogy nőtt egy az orrom közepére.

Száraz bőrtípusú vagyok, mit ajánlanátok, hogy holnapra eltűnjön. Kérlek segítsetek!



2013. jún. 14. 06:33
 1/3 anonim ***** válasza:

rittig.. richtiget szoktam hallani, na de rittig.. :D

mindenképpen le kell valahogyan szárítanod, de teljesen nem tudod eltüntetni, a halványításához egy jól fedő korrektorra lenne szükséged

általában fogkrémet szoktak rátenni a pattanásra, ha más nincs otthon! hatásos, de csodát ne várj.

2013. jún. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
:C miért mindig velem történik ekkora pechsorozat?! Már több hónapja nem volt egyetlen egy pattanás sem az arcomon, csak most. Miért?!?!?!?!?!?!?!?!?!
2013. jún. 14. 08:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodj meg, mert a stressztől még több is előjöhet!:)

Ami nekem egyszer bevált egy borzalmasan gyulladt pattanásnál(2 nap alatt, de neked 1 napod van, viszont függ a hatás a pattanás gyulladtságától is): forralj fel kb. 2 dl vizet majd tegyél bele egy marék kamillavirágot. Gyógyszertárban lehet kapni olcsón sokat!:) Hagyd benne kb. negyed óráig, vagy amíg már nem látod, hogy a felforralt vized teljesen sárga lett. Aztán szűrd le, várd meg, hogy ne legyen forró. Majd ebbe nyomj bele egy vattapamacsot, kicsit csavard ki, hogy ne csepegjen szét mindenhol a lakásban és tedd az orrodra. Én egyszer ezt csináltam egész álló nap, órákig rajta volt az átitatott vattakorong a pattanáson. A pamacsot pár percenként mindig itasd újra a kamillás vízzel. Gyulladáscsökkentő. Illetve ha eléggé felpuhult a pattanás és ha ma kellően be van gyulladva, akkor szépen a gusztustalanságot ki lehet szedni, de csak óvatosan!Utána is kenegesd még vele. Nem mondom, hogy a pirosság elmúlik ennyi idő alatt, de könnyebb egy piros foltot eltakarni holnap egy kis korrektorral és púderrel, mint egy gyulladt pattanást!:)

Remélem sikerül, sok sikert!


L

2013. jún. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!