Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tegnap csináltattam a tetoválá...

Tegnap csináltattam a tetoválásomat, és most már tiszta szép. :D Meddig kenjem Bepantennel és meddig fóliázzal?

Figyelt kérdés
2013. jún. 13. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Fóliázni már nem kell.

Az OK, hogy most szép, de le fog hámlani a bőröd róla és ha azt akarod, hogy szép maradjon (ne varasodjon), akkor kenegesd, azt nem szabad abbahagyni!

Ha majd lejön az az elhalt bőrréteg, akkor lesz kész...

Nekem kb 1 hét volt.

2013. jún. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én egy hétig csináltam, szerintem addig kell is. Ismertem egy csajt, aki nem fóliázta, és elég ronda lett neki, főleg most hogy a nap is süt..
2013. jún. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jó akkor kenjem 1hétig és ok. De akkor most fóliázzam vagy nem? Olvasgattam neten is kérdezgettem haverokat akiknek van és mindenki mást mond. :S
2013. jún. 13. 22:24
 4/8 anonim ***** válasza:
egyszerű: akkor fóliázd, ha poros helyre msz. első három napban lehet, utána felesleges, csak beizzadsz alá, nem tesz jót neki. szellőzzön minél többet, de mocsok ne menjen rá. ne 1 hétig kend, sokkal tovább, 2-3 hétig minimum, csak a mennyiséget csökkentsd. utolsó héten már napi 1x elg.
2013. jún. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
és ugyanúgy bepantennel kenjem?
2013. jún. 13. 22:43
 6/8 anonim ***** válasza:

AZ egyik kezem full ki van tetoválva színessel...

1 napig fóliáztam.

Aztán 1 hét Bepanthen.

És nagyon szép!

(Első voltam)

2013. jún. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én bepanthennel és körömvirággal kentem. attól semmi baja nem lesz,ha tovább kened, de ha abba hagyod túl korán,ebben a melegben,az sem tesz neki jót. csak szép vékonyan kend, figyeld,h ne száradjon ki.ennyi
2013. jún. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1 hétig bepanthennel, 2 napig fóliázd, utána 1 hét után még bő 1 hétig testápoló is jó rá
2013. jún. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!