Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mmilyen gyantát vegyek, ha...

Mmilyen gyantát vegyek, ha még sohasem pròbáltam gyantázni?

Figyelt kérdés

Szeretnék átállni a gyantázásra borotváròl, mert unom már hogy 1-2 naponta kell borotválnom.

A gsqnta mennyire tartòs? Ha hozzászoknék a fájdalomhoz, nyár végére talán tudnék venni egy epilátort, az mennyire hatékony? L/17


2013. jún. 9. 07:29
 1/5 anonim válasza:
epilátort inkább ne vegyél, lassú és rohadt fájdalmas...
2013. jún. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mennyire tartós? Hát nekem olyan 2-3 hétig bírja. Ha most elkezded gyantázni, akkor kicsit ritkul a szőr, és kevésbé fog fájni később. Anyukám egyébként epilálja a lábát, azt mondja, hogy már teljesen hozzászokott, és nem fáj neki. Ha még nem gyantáztad sose, akkor érdemes elmenni először egy kozmetikushoz, hogy segítsen, bár így nyáron nem lesz valami kellemes, hogy hosszú gatyában kell járnod addig, míg megnő.
2013. jún. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Először mindenképpen kozmetikushoz menj el, aki jól meg tudja csinálni. Nekem anya szokta gyantázni a lábam. Epilátort ne vegyél, nekem is van, csak porosodik a fiókba, mert hiába gyantázom 3 éve a lábam, epilátorral jobban fáj...

Amikor megvan, mindig akkor növesztem meg abban az egy hétben és utána legyantáztatom. 2 hétig nagyon szép, utána kezdenek felbukkanni a szálak.

Az első pár alkalommal nagyon fog fájni, de én a saját lábamon látom, hogy a szálak kissé vékonyabbak és ritkult az egész. Bár nyáron több van.

2013. jún. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék kozmetikushoz menni.

Ti milyen fajtát használtok?

Köszönöm a válaszokat!

2013. jún. 9. 21:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Muszáj lenne, egyedül nem fog menni. Megégetheted magad, az pedig nagyon kellemetlen. Nekem egyszer lett túl forró, nagyon csúnyán végigégette a lábam, fél évig megvolt a nyoma...

Melegíthető patronos gyantát használunk, mikróban fel lehet melegíteni. A hideg gyanta nekem nem vált be. Amúgy a piacon szoktuk venni, teljesen no-name, de a legjobb.

2013. jún. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!