Hogyan barnuljak?

Figyelt kérdés
Most teljesen fehér vagyok,de barnulni szeretnék. Most,ugye nap nem nagyon van,de elkezdek szolizni. Milyen krémek vannak amik segítik a barnulást,és nem egészségtelenek? Vannak esetleg valami praktikák amikkel könnyebben barnulhatok?

#barnulás #szolárium #barnító krémek #barnulási praktikák
2013. jún. 8. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem a fehér bőr jön be

19/f

2013. jún. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Már van nap :P

először is szerintem nem éri meg szoláriumozni nyáron és egy vagyont elkölteni ha ilyen szép az idő :)


1.kend be magad naptejjel (én ott szoktam csak ahol mindig leégek (fenék,arc,mellkas)

2.aztán esetleg HA van ilyen barnulást elősegítő krémmel is én most kezdtem el [link]

3.aztán mehetsz is. VIGYÉL magaddal vizet és iszogasd mert egyenletesebben barnulsz+hűsít+kell a vízpótlás

4.közben (napozás közben) spricceld magad vizzel vagy csak kend magad mert hidd el jobban barnulsz( vagy ha van medence akkor merülj bele) + [link]

ilyennel spricceld magad segít is barnulni meg szép fényes leszel,ez akkor látszik leginkább mikor már van egy enyhe barna színed :)

2013. jún. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!