Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan barnuljak le a napon?

Hogyan barnuljak le a napon?

Figyelt kérdés

Szeretnék a ballagásomra (jún. 15.) szépen lebarnulni, de minden szoláriumtól, meg egyéb barnító krémektől és tablettáktól mentesen. Évek óta nem nagyon voltam napon és hófehér lett a bőröm, pedig kiskoromban annyi időt töltöttem a napon hogy szinte kreol bőröm volt. Most szeretnék megint barnább lenni, ha nem is kreol színű. Egy-két hete amikor jó idő volt kifeküdtem a napra egy háromnegyed órára, és mivel a bőröm "elszokott" a naptól meg is volt a leégés (a lábamon, a vállamon és az arcomon) de nem volt vészes és már elmúlt. A karom egyedül szép barna, mert azt ugye egyfolytában éri a nap a rövid ujjú pólóban.

Hogyan barnulhatnék le kevesebb mint egy hónap alatt? Egy nap hány órakor és mennyi időre feküdjek ki a napra? Milyen naptejet, napvédő krémet használjak esetleg? Mit egyek (a répán kívül) és mennyit? Kb mennyi idő után fog látszódni az eredmény?


(Ha ez számít valamit sötétbarna hajam van és zöld szemem.)


Nagyon köszönöm annak aki válaszol, mindenkinek megy a zöld kéz. :)

14/L



2013. máj. 24. 20:51
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős régen nekem is nagyon barna volt a bőröm , most meg hófehérke vagyok. Először is szoktasd a bőröd a naphoz mindig kicsit tovább maradj a napon. Ha van rá lehetőséged délelőtt feküdj ki olyan 10 körül. 11-3ig süt a legjobban a nap , de azért azt is figyeld mikor mennyi az uv sugárzás.Én most sok répát eszek , mert segít abban ,hogy szépen barnuljak le és tartósan. Illetve szerintem még locsolhatod magad vízzel és úgy feküdj ki.Hogy mennyi idő után látszik ez egyén függő. Már a 3. napozás után(3x 1,5óra) barna vagyok és még sosem égtem le.
2013. máj. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!