Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A BioHairben ha nem kérek...

A BioHairben ha nem kérek mosatást, csak vágást, akkor szárazon vágják a hajamat? Ez komoly? Vagy azért ingyen bevizezik?

Figyelt kérdés

2013. jún. 6. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:
ha jól tudom befujják azért. szárazon nem lehet pontosan vágni, csak a végén szoktak rajta finomitani szárazon.
2013. jún. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
63%

Biohair nálam örökre leszerepelt. Senkinek sem ajánlom!

Ha valaki mégis rájuk fanyalodik, okuljon a példámból:


Elvileg bevizezik, igen. De CSAK az aznap mosott hajat!!!


Én egy hétfő reggel mentem a fodrászhoz. De mivel épp kicsit hidegebb idő volt még, nem akartam, hogy megfázzon a frissen mosott és szárított hajam (illetve fejem, hajhagymáim...). Ezért vasárnap késő este, vagy talán már éjfél is lehetett, akkor mostam hajat.

Erre:

Biohairben reggel 8-kor amikor csak vágást+szárítást kértem, megkérdezték, hogy mikor mostam. Mondom tegnap este. Hm, hát akkor bizony meg kell mosni, mondták.

Erre még egyszer elmondtam, hogy késő este/éjjel mostam hajat, hogy ne indulás előtt kelljen úgy kimenni a hidegre (sapka se jöhetett már szóba májusban).

Na erre közölték, hogy a szabály az náluk szabály, olvassam el a kiírást a bejáratnál.

Rendben mondom. És fogtam magam továbbmentem. Két utcával odébb egy konkurensüknél minden gond nélkül levágták. Látták, hogy tiszta a hajam... (Nem az egész fejemet vizezték, a fejbőrnél nem, csak lentebb, hogy összeálljon. Gondolom mindenütt így megy.)


Szóval a biohairnél nagyon bunkók!

Ha mégis odamegy valaki és nem akar mosatni, mert előző este mosott hajat, akkor hazudja azt hogy ma mosta...

De inkább azt javaslom keressetek normális fodrászatokat!

2013. jún. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Még nem voltam, de jó tudni ezeket! Köszi!
2013. jún. 12. 08:27
 4/4 anonim ***** válasza:

Aznap mostam hajat, mindenféle akadékoskodás nélkül levágták.


Nekem nem vizezték be.


Én elég sok rémtörténetet olvastam róluk, be is voltam tojva, de mondom a jelenleginél pocsékabb hajam nem lehet (tépett gyenge vacak). Hátközépig érő hajamat vágattam le rövidre és meg vagyok elégedve!

2013. szept. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!