Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen haj állna jól nekem?...

Milyen haj állna jól nekem? Kép lent!

Figyelt kérdés
KÉPET LINKELJETEK LÉGYSZI!:) [link] , [link]
2013. jún. 6. 18:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mivel magas a homlokod és egyenes a hajad én mindenképpen ilyet választanék a helyedben

[link]

2013. jún. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
SOHA!! :D bocsi, azt elfelejtettem írni, hogy frufrut nem vágatok :)
2013. jún. 6. 18:45
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
szerintem jó ez így 10 évesen nem mind1 milyen hajad van?
2013. jún. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
13 vagyok.. és szeretnék másmilyen hajat
2013. jún. 6. 18:59
 5/11 anonim válasza:

Szerintem frufruban kéne gondolkodnod, mert viszonylag magas homlokod van :)Ilyesmik, szerintem jól állnának: [link]

[link]

[link] (első kép)

Az arcod alakja eléggé hasonlít Drew Barrymore-hoz. Ami neki jól áll, szerintem neked is jól fog :)

2013. jún. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
volt már frufrum, és higyjétek el, borzalmasan állt.. és sokan mondták is, hogy nagyon hülyén nézek ki, stb... szóval inkább nem.. szerintetek ilyen haj jól állna?: [link]
2013. jún. 6. 19:11
 7/11 anonim ***** válasza:
nem,ehhez túl kislány vagy.
2013. jún. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
de most ne azt nézzétek már, hogy hány éves vagyok légyszi... jól állna vagy sem?
2013. jún. 6. 19:18
 9/11 anonim ***** válasza:
11%

nem állna jól. pattanásos vagy, a szemöldököd botrányos, az egész fejed gyerek.

ez a frizura pedig azoknak áll jól, akik megengedhetnek maguknak egy kis extremitást-koruknál fogva. érted kislány?

2013. jún. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképp egy rövidebb váll alá érő fazon jól állna, egyszerű tépett, oldal frufruval.

[link]

2013. jún. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!