Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondolok a hajamról?...

Mit gondolok a hajamról? Szerintetek jól állna ez a szín?

Figyelt kérdés

Ilyen a hajam, ha "semmit" nem csinálok vele, csak hagyom megszáradni: [link]


[link]


[link]

(én szeretem)

És ilyenre szeretném festeni, mert a színét viszont nemszeretem, unalmas : [link]


Zöld szemeim vannak, fehér bőröm és szeplőim. Jól állna? :)



2013. jún. 1. 10:57
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
nagyon szép hajad van, ne fesd be! mert csak megbánod.. ha egyszer elkezded nincs visszaút, mindig festeni kell. Örülj addig míg nem kell festened..
2013. jún. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gyönyörû hajad van....irigyellek érte!!!Szerintem nagyon jól állna ez a szín neked.A zöld szemedet kihangsúlyozná.
2013. jún. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is fesd be jobban állna.NEm igaz az,hogy mindenkinek az a hajszín áll jól ami az eredeti nekem pl barna és borzasztóan néztem ki vele most fekete és mindenki szerint jobb.
2013. jún. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nagyon szép hajad van! :)

Én befesteném a helyedben. :D

2013. jún. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem neked ez lenne a tökéletes szín: [link]

De így is nagyon szép hajad van.

2013. jún. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gyönyörű a hajad, de megértem, ha unod. Mindenki unja a sajátját. Nézd, ha elkezded festetni, akkor bármilyen is lesz, a minősége sohasem lesz már ilyen.....én , a helyedben, ha festetném, akkor ütősebb színnel csinálnám, mert amit mutattál ugyanolyan "semleges" szín. Vörös, csokibarna talán jobb lenne....de egy a FONTOS, KIZÁRÓLAG FODRÁSSZAL FESTESD!!!!!! Olyannal, aki minőségi anyaggal dolgozik. A festés után már a tövét talán segítséggel otthon te is megcsinálhatod majd havonta, de az első festést bízd fodrászra.....és eszedbe ne jusson a dobozos festék. A többi a te felelősséged:)
2013. jún. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tényleg szép amit mutattál :) és az 100% hogy nem állnék neki otthon, láttam ahhoz elég elrontott borzalmat. Az a baj, hogy még csak 18 vagyok, és ettől félek, hogyha elkezdem akkor soha nem tudom már abbahagyni...alkudozom magammal egy kicsit, mondjuk 20 évesen vagy ilyesmi :) köszi a kommenteket, persze még ha van valakinek jó tanácsa azt szívesen fogadom ;)
2013. jún. 2. 10:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Vannak olyan színezők, amiket valóban kikopnak 3-4 HÓNAP alatt. Lassan és fokozatosan. Szigorúan be kell tartani a festési idejüket, nehogy "ráégjenek"....talán kezd ezzel....jön a nyár, gyorsabban kopik a víz + nap miatt :)
2013. jún. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nagyon szép a hajad, az enyém is hasonló lenne, ha nem csinálnék vele semmit. szép göndör.


és jól állna a vörös, különösen amilyet a második mutatott.

2013. jún. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!