Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kibontható/szétszedhető...

Kibontható/szétszedhető raszta haj létezik?

Figyelt kérdés
Szívesen csináltatnék raszta hajat, de egyetemre már nem szeretnék úgy menni. Ezért arra gondoltam, hogy a nyárra megcsináltatom, ha csak 1 hétig marad benne, akkor is jó. Esetleg házilag valahogy megoldható e? vagy a fodrász is tud ilyet? Mivel lány vagyok, ezért nem szeretném levágatni a hajam.

2013. jún. 5. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem létezik.
2013. jún. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
pedig olvastam pár helyen, hogy létezik, csak több információt nem tudok róla...
2013. jún. 6. 16:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért mondod, hogy nem létezik? Létezik az, de elméletileg valami borzasztó fájdalmas kiszedni belőle..
2013. jún. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

És házi módszerrel is meg lehet csinálni? vagy a fodrász is tud ilyet?

köszi a választ! :)

2013. jún. 10. 16:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom fodrász mennyire ért ilyenekhez, vagyos ez is attól függ kihez mész. A haveromnak egy ismerőse csinálta meg, de valami 5-6 óra volt, ha jól tudom.
2013. jún. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tudod pontosan hogyan készítették el? :)
2013. jún. 11. 08:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Neem, nem voltam ott sajnos. Bár nem lett volna jó látni szenvedni őt..:/
2013. jún. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem, azért köszi :)
2013. jún. 16. 21:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!