Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mekkora volt a legnagyobb idő...

Mekkora volt a legnagyobb idő amit kihagytatok két fürdés között? És mi volt ennek az oka?

Figyelt kérdés
kirándulás, betegség, lsutaság?
2013. jún. 2. 18:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
egy nap,mert olyan beteg voltam. De miért kérdezed?? o.O Szerintem minden nap kéne zuhanyozni,ha higénikus akarsz maradni!
2013. jún. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

nekem talán 36 óra volt a legtöbb

de nem minden kultúrában fürdenek minden nap, csak magukra fújják a sok parfümöt aztán kész, pl. azt hiszem Franciaországban

meg egyszer voltak német cserediákok az iskolában és azok se fürödtek minden nap

2013. jún. 2. 18:53
 3/11 anonim ***** válasza:
3 és fél nap, mert kocsival mentünk külföldre és közbe nem volt megállás.
2013. jún. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
Egyszer lagziban voltam reggelig, és bezuhantam az ágyban. Olyan délután egy körül ébredtem, és akkor fürdötem csak meg. Szóval nem tudom, hogy mennyi idő, de kevesebb, mint egy nap. :D 15/l
2013. jún. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%

2 nap mert lázas voltam.

Egyébként meg minden kultúrában fürdenek kérdező. Éltem Németországban, vannak ismerőseim szerte a világban és mindannyian legalább egyszer egy nap letusolnak/fürdenek, de sokan kétszer is - reggel,este

2013. jún. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
3 nap. Ciki, vagy sem, tényleg nem mosakodtam 3 napig. Az ok egyszerű, olyan beteg voltam, hogy semmi nem maradt meg bennem, bármit ettem, vagy ittam, kijött belőlem. Még 2 napig csak el van az ember így is, de a 3. naptól, amikor magas láz (39,5 fok körüli) is kíséri a dolgot, annyira nincs ereje az embernek, hogy az ágyból kikeljen, nemhogy még mosakodjon. Egy hétig gyakorlatilag csak feküdtem, mint egy darab fa..
2013. jún. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

2 nap, nekem is betegség meg kirándulás miatt. Volt, hogy este annyira fáradt voltam, hogy elaludtam ahogy beestem az ágyba, de reggel lezuhanyoztam. Tudom, hogyha 2 napig nem fürdenék (igaz nem a nyári kánikulában, hanem mikor nem izzadok), akkor sem lennék büdös vagy ilyesmi, de a komfortérzetemnek jót tesz, hogy esténként beállok a zuhany alá.

Egyébként nekünk is vannak német ismerőseink, akik évente többször jönnek, 1-2 hétre, nagymamámnál laknak. Ő is mondta, hogy nem fürdenek/zuhanyoznak minden nap, csak 2-3 naponta. A gyerekekkel is esténként fogat, kezet meg arcot mosatnak, de ha nem koszosak nem fürdetik meg őket. Nagyot néztem, mikor mondták, mert amúgy egyáltalán nem mondtam volna meg róluk, inkább annak a típusnak tűntek, akik naponta 2x fürdenek. Ráadásul eléggé jómódúak, a hapsi valami építési cég vezetője, a nő meg hidakat meg ilyeneket tervez.

2013. jún. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
3 nap,busszal mentem Skóciába.Bár volt már olyan többször is,hogy mondjuk hétvégén késő estig-hajnalig fönnmaradtam,és nem volt energiám lefürödni,de ez nem rendszeres.Bár szerintem mondjuk ha másnap nem megy az ember emberek közé,akkor nincs vele semmi gond.Én mondjuk már a 2 nap után is marha kényelmetlenül érzem magam,de én speciel nagyon higiénikus alkat vagyok,gyakran szoktam naponta 2x zuhanyozni.Az a 3 nap meg egyszerűen gyötrelem volt.
2013. jún. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
61%
5nap. nomád tábor.
2013. jún. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

4 nap. Olyan szörnyen beteg voltam, hogy felkelni sem tudtam. 40-41 fokos láz, kaja-pia nem maradt meg bennem, összerogytak a térdeim stb. Nem volt kellemes...


16L

2013. jún. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!