Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az orrom pirosabb, mint az...

Az orrom pirosabb, mint az arcböröm. Ez mitöl van?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szerintetek mitöl van az, hogy az arcböröm egész szép ( használok krémet meg pattanástalanítót is) viszont az orrom pirosabb az alap börszínemnél, pedig azt is szoktam krémezni de nem segít.

(Alapból amúgy érzékeny és száraz böröm van sajnos.) Szerintetek mitöl lehet? Csak értelmes válaszokat !! 15/L



2013. jún. 1. 15:58
 1/9 anonim válasza:
Lehet, hogy allergia.. de az sem kizárt, hogy az orrodnál érzékeny a bőr.
2013. jún. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pattanástalanitót mit használsz? Attól elhet száraz a bőröd hogy a pattanástalanitó kiszáritja. Milyen krémet használsz? Az orr pirosság lehet hajam kérdése is és lehet rozácea is.
2013. jún. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én pont ugyan abban a cipőben járok. De én ekcémás vagyok!
2013. jún. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Pattanástalanítót csak ott használok, ahol nem szárad ki és pattásos pl : homlok. Hát Helia-D -s krémet használok extra-száraz börre, de ez eddig mindig jó volt a börömre, meg most is.. Csak nem értem az orrom miért ilyen, pedig máshol szép a bör..
2013. jún. 1. 16:05
 5/9 anonim ***** válasza:
vigyázz mert a pattanások elhetnek épp ettől a krémtől ami extra száraz bőrre vannak. Mivel az lehet hoyg zsiros krém, neked meg nem azsirhiánytól száraz hanem a vizhiánytól. HIdtratáló krém kell és javbulmi fog és a pattanások is. Ezt én is elkövettem annó és sokat szenvedtem vele, aztán elkezdtem a kozmerikus sulit és ott rögötn kiderült hogy a nem megfelelő krém a hibás. Ezt rengeteg laikus elköveti és midnenkinek komoly javulás tapasztalható ha megfelelő krémet kezd el használni. Mindenképp hidratálót használj, mert az a száraz bőrre való nem a te börödre való....
2013. jún. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok pattanásos,mégis mindig pirosabb az orrom... :(
2013. jún. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Így látatlanba, elmondásod alapján rosecea bőrbetegségre tippelek. Tipikusan az orr és környékén szokott jelentkezni. Végleges megszüntetésére még nincs gyógymód, de tüneti kezelések igen hatékonyak.
2013. jún. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bohócnak születtél.
2013. jún. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

8-as ,meg a k*@va ....... nem tudod ez milyen erzes

Tobbiek en is igy vagyok:((((

2014. dec. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!