Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan gyanta ami az...

Van olyan gyanta ami az egészen pici szőrt is leviszi?

Figyelt kérdés
És hatásos?
2013. máj. 30. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek ugyanaz válik be, ki kell próbálni, nekem a házi cukorgyanta leviszi a legkisebb szőrt is, másoknak meg még a nagyobbat sem. De sima meleggyanta is le kéne hogy szedje.
2013. máj. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem nagyon. A gyantához akkora szőr kell hogy bele tudjon ragadni a gyantába. Min. 4.6 miliméteres.

Bocsesz, de aki mást mond(pl. reklám) az hazudik.

2013. máj. 31. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

* 4-6 ...hehe!:)

nem 4.6 :)

2013. máj. 31. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nálunk a kozmetikában van egy Mary Cohr márkájú akrilszálas gyanta, amit szemöldökre, bajuszra, szakállra, hónaljra és fazonra használunk. ha azt ügyesen használjuk, az mindent kiszed de mocskos drága. 800 ml 10.000 ft, de ezt ugye csak kozmetikusok vásárolhatják meg.
2013. máj. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem van,legalábbis nekem tövestül tépi ki a szőrszálakat. :) Ha nem találsz akkor csak szőkisd,és nem látszik
2013. máj. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, igazából szőkíteni nem fogom, mert pont azt utálom, amikor már borostás a lábam...borotvától hamar olyan lesz, utána meg nagyon lassan nő, kb 2 hét kéne, mire 4milis lesz, addig meg nem fogok hosszú nadrágban flangálni nyáron :D szóval sztem inkább epilátor lesz..
2013. máj. 31. 16:06
 7/7 anonim ***** válasza:

Én pont ezért vettem tavaly epillátort.

Nem bántam meg!:)

Csak rendszeresen radírozd a bőröd, hogy ne is nőjenek a szőröcskék a bőr alá!:)

2013. máj. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!