Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehetne megcsinálni egy...

Hogy lehetne megcsinálni egy ilyen egyszerű hajat?

Figyelt kérdés

hosszú közepesen sok hajam van, se nem vékony, se nem vastagszálú, éppen növesztem a frufrum. már nagyon meguntam a frufrut, hogy mindig vágatni kell, mert nagyon hamar megnő és az elcsatolgatást is szintén unom már. hogy lehetne egy olyan egyszerű frizurát megcsinálni hogy csak beletúr az ember a hajába és úgy is marad? mivel elég sok forgó van a fejemen, főleg elől ez valahogy sosem sikerül, de ha mégis nem marad hátul vagy oldalt hanem egyből előre belelóg a szemembe. ráadásul attól hogy folyamatosan hozzányúl az ember és tűrögeti gyorsabban is zsírosodik. akik így hordják hogyan oldják ezt meg? kellene hozzá használni hajhabot, vagy akármit? :)

itt egy kép is, milyenre gondoltam:

[link]



2013. máj. 26. 09:43
 1/2 anonim ***** válasza:

hajszárítóval száritsd be

hajmosás után szépen (sokáig míg úgy nem áll a hajad ahogy szeretnéd)

ha reggel meg nem úgy áll csak 5 percig menj át a hajszárítóval a hajadon és visszaáll :)

2013. máj. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi :) tudnál esetleg egy videót linkelni, hogyan szárítsam be?
2013. máj. 26. 12:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!