Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mikor elszínezik a pólókat/far...

Mikor elszínezik a pólókat/farmerokat, milyen hypot használnak? Egyszerű megcsinálni így a mintákat?

Figyelt kérdés

[link]

Ez alapján a link alapján szeretnék majd készíteni magamnak pólóra mintát. A "bleach" az a sima háztartási hypo?

Tényleg ilyen egyszerű hypoval dolgozni? (Én azért félek, hogy közben mindenhol máshol is kiköt :D)


2012. szept. 6. 08:10
 1/6 anonim ***** válasza:
sima háztartási hypot használnak :)
2012. szept. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2012. szept. 6. 10:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, sima hypo, meg világos pólóra lehet textilfestékkel is alkotni, persze ne a kedvenc pólódon kezdj kísérletezni, hanem olyasmin amit nem sajnálsz. Én próbáltam párszor ilyesmit csinálni, de nem tetszett az eredmény. Pl. egy pólónak a kifakult színe képen elmegy, de közelről rém ronda, nagyon ócskának tűnik. A hypo soknak az anyagát is tönreteszi.
2012. szept. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem, én úgy gondoltam, hogy turiban vagy kínaiban veszek egy pólót és azon kipróbálnám. A linkről a csíkosat akarnám (kicsit másképp). Hát még gondolkodom rajta akkor :) Köszi a választ!
2012. szept. 6. 11:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezekszerint farmerra is simán lehet ilyet csinálni? Vagy az más tészta?
2012. szept. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Farmerből olyan láttam, hogy csak belelógatják, tehát színátmenetes lesz. Idén elvileg nagy divatja volt, bár inkább csak blogokon láttam... :) Plusz még pár szegecs és fel is dobták. Bár magamon nem tetszene, de jól néztek ki! :)
2012. szept. 10. 21:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!