Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért fakul ki mindig olyan...

Miért fakul ki mindig olyan hamar a hajamon a festék?

Figyelt kérdés
Hamvas sötétszőkével szoktam festeni a hajamat, amiből olyan középbarnát szoktam kapni. Frissen festve szép hamvas, viszont pár hajmosás után már megint sárgás beütésű, főleg a tövénél. Miért nem akar megmaradni a hamvasság, miért sárgul ki mindig? Pedig még szürke mixtont is szoktam hozzákeverni.
2013. máj. 21. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen festéket használsz? Ha mindig ugyanazt, akkor gondolom a festék hibája. Próbálj ki valami mást és nézd meg úgy milyen lesz. Ha úgy is hamar kifakul, akkor olyan a hajad. Egyik barátnőmnek is ilyen.
2013. máj. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már sokfélét kipróbáltam, még Alfaparfot és Loreal Majirelt is. Úgy néz ki, akkor muszáj lesz beletörődnöm, hogy az én hajam ilyen. :(
2013. máj. 21. 17:55
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak az a bosszantó, hogy a hajfestékektől vagy fekete lesz vagy sárga a hajam, hosszú távon szép barna sosem leszek, pedig az eredeti hajszínem világosbarna.
2013. máj. 21. 17:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!