Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Természetes barna hajamon még...

Természetes barna hajamon még szőke festék sem csinált semmit. Mit tegyek, hogy világosítsam?

Figyelt kérdés

majdnem fekete az eredeti.

vettem hidrogént,meg szőkítőport, gondoltam ezt keverem vmivel (szőke nem akarok lenni)

FODRÁSZRA NINCS PÉNZEM.


2012. máj. 18. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:
vegyél erősebbet, hagyd rajta több ideig.
2012. máj. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a hidrogént meg a szőkítőport egymással kell elkeverni más nem kell bele, ezt kell rákenni a hajadra, kb 20 percre. használj erősebb oxit az biztosan lekapja a barnát. utána fesd át a hajfestékkel.

de amúgy szőkítő+oxi+normálisabb hajfesték majdnem annyi mintha fodrásszal csináltatnád (tudom mert én is sokat játszottam házilag a fejemmel, ráadásul ha fodrászhoz mész kisebb az esélye annak hogy sz.rrá égeted meg töröd a hajad. azon az 1-2 ezer forinton kár spórolni. just sayin.

20/l

2012. máj. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!