Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kozmetikus vagy bőrgyógyász?

Kozmetikus vagy bőrgyógyász?

Figyelt kérdés

Elég problémás az arcom. Pattanásos (nincs tele az arcom, de ha egy elmúlik jön a következő helyette), mitesszeres, száraz, és érzékeny. A fejbőröm is hamar zsírosodik és korpásodik,ezért szeborrea-ra tippelek.

Igazából a kérdésem az lenne, hogy előbb keressek fel egy bőrgyógyászt, vagy rögtön menjek kozmetikushoz? Melyik tudná hamarabb rendbe szedni az arcom, úgy hogy nem költök vagyonokat?!


2013. máj. 19. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
bőrgyógyász
2013. máj. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el kozmetikushoz, és ha ő azt mondja hogy ez bőrgyógyászati eset lesz, akkor menj bőrgyógyászatra!
2013. máj. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Kozmetikus.Tisztítás kellene.
2013. máj. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is így volt. Nem az egész arcom pattanásos, inkább csak az orrom és az állam. Ahogy elmúlik 1, jön helyette másik, elég mélyek és gyulladtak. Én bőrgyógyászhoz mentem, mert a kozmetikustól csak rosszabb lett. Az orvos felírt mosakodókrémet és éjjelre gélt, tök jól helyrejött az arcom tőle. Azóta mindig váltogatom a géleket, mert általában pár hónapig használ csak egy, utána hozzászokik a bőröm, így másikat veszek.

Egyébként nekem azt mondta a bőrgyógyász, hogy nem szabad hozzányúlni, és semmit se kenjek rá, csak amit felírt, szóval kozmetikus ki volt lőve alapból.

Most eljutottam oda, hogy mindenféle bolti cuccokat használhatok, nem befolyásolja a pattanásokat, de ha előjön egy gyorsan rá az éjszakai gél, és nálam így rendben van. :)

2013. máj. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!