Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Narancssárga hajszínt, hogy...

Narancssárga hajszínt, hogy lehet elérni? Képek lent!

Figyelt kérdés

Jelenleg ilyen színű a hajam

[link]

de nagyon szeretnék vmi ilyesmi hajszín elérni

[link]


[link]


[link]


valaki tud segíteni ebben? Azt tudom hogy mindenképp ki kell szőkítenem, de van valami ilyen színű hajfesték? Vagy csak színező van?



2013. máj. 15. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ehhez inkább egy fodrásszal kellene kommunikálnod. Egyébként én ilyet még nem nagyon láttam boltokban, szerintem színezőt tudsz venni, amivel nem biztos hogy rosszul jársz, mert ha megunod hamarabb megszabadulsz tőle!
2013. máj. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha leszőkíted, és a szőkítő egyenletesen fogja be a hajad, ilyesmi árnyalatot kapsz :) nekem is hasonló volt. De ha jól emlékszem, a rossmannban láttam a Wellának világosvörös festékét, hasonló volt :)
2013. máj. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Izé.. még annyit hogy a hajfesték árnyalat Wellaton 95 desert rose
2013. máj. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!