Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilyen hajféléket hogyan tudok...

Ilyen hajféléket hogyan tudok elérni?

Figyelt kérdés

Már nem szeretném vasalni a hajam mert kezd töredezni és úgy gondoltam hogy "leteszem" a hajvasalót.Hogyan tudom ezeket a hajféléket elérni ? :


[link]


[link]


És ez ami nagyon tetszik :


[link]


Ja és a hajcsavarókhoz nem igazán értek de esetleg ha valami videót vagy ilyesmit linkelnétek én azt is megköszönném! :)


2013. máj. 11. 16:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát a hajsütő sem a legkíméletesebb megoldás, de a vasalónál pár fokkal mindenképp jobb! :) Én is ezt a projektet választottam, a hajam az istennek nem maradt egyenes pár óránál tovább, gondoltam, akkor inkább a hullámosságára segítek rá, az legalább pár napig benne is marad. :)
2013. máj. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Tegyél hajhabot a hajadra. Ezután tegyél fel egy hajpántot a fejedre. Fog meg az első tincset (igazából jobb, ha csak ekkor kened a habot a tincsre amit épp fogsz mindig)és fűzd át felülről a hajpánton újra-meg újra amíg rá nem tekered azt a hajtincset (ne nagyon csavard végig mert nem fog a többi ráférni). Ez után fogd meg a mellette lévőt (habozd be) és ugyan így tekert rá. Ezt addig ismételd amíg az összes hajadat fel nem tekerted a hajpántra. Aludj ebben és reggelre mikor szétszeded egy kevés hajlakkot fújhatsz rá, hogy ne essen szét délutánra. Hosszú haj esetén, ne kenj túl sok habot, mert nem fog megszáradni a tincs, ha vastagon van rátekerve. Ekkor ha még is ,,több" sikerül hajszáríttóval száríts rá. (Ha a hajadat védeni akarod a hőtől állítsd hidegre a hajszárító hőfokát, hogy a hőtől ne sérüljön) Próbáld ki! Tuti tipp!
2013. máj. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
itt van hozzá egy videó a netről: http://www.youtube.com/watch?v=96rHMToYsF4
2013. máj. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
bocsánat még annyit, hogy minél vékonyabb a fejpántod (akár egy gumi is lehet) annál apróbbak lesznek a hullámok.
2013. máj. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A többiek leírták a göndörítést, viszont én mondok neked egy egészséges megoldást az egyenes hajért.. Tuti módszer és teljesen hőmentes..:) Hajmosás után csatold fel estére így.. 3.45től https://www.youtube.com/watch?v=m1RO-d1Z9Hs
2013. máj. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm,rengeteget segítettetek!

Az utolsó előtti videóhoz csak annyit szeretnék még kérdezni hogy ez este nem jön le ? és könnyen ki tudom szedni majd? mert én mindig a csavaróktól is úgy félek hogy bele ragad vagy ilyesmi,tudom hogy hülyeség de áá rettegek ettől!

Az utolsó videó nagyon nagyon tetszik mindenképp ki fogom próbálni! Még egyszer köszönöm mindenkinek!

2013. máj. 12. 11:31
 7/12 anonim ***** válasza:
Az egyenesítős trükkről annyit kérdeznék, te próbáltad már? Mert tényleg tök jónak tűnik, de nem akarom elhinni, hogy a "hullámcsat lenyomat" nem marad benne a hajban...
2013. máj. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
én ma kipróbálom,és megírom az eredményt hogy milyen lett :D! ha elegendő lesz a hullám csatt persze csak akkor..:D
2013. máj. 12. 18:16
 9/12 anonim ***** válasza:
Én ezt a módszert használom, hogy egyenes legyen a hajam. A hullámcsat nyoma benne marad, de csak a frufruba látszik meg felül.. De az se vészes.. Párszor kifésülöd és utána máár nem igazán látni, a nap végére meg teljesen el is tűnik.:)
2013. máj. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát nekem nem jött össze :/ nem is olyan egyszerű mint azt hittem..
2013. máj. 13. 16:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!