Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kb két hónapos dreadlockjaim...

Kb két hónapos dreadlockjaim kezdenek lenőni. Mit kezdjek velük? Hogy korrigáljam a lenövést?

Figyelt kérdés
2009. okt. 1. 19:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

horgold... vagy kérj meg rá vkit aki tud horgolni, magamnak én se tudom...

(ex-rasta lány 16.)

2009. okt. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
bocsi de egy kérdés az ,,EX RASZTA HAJÚ LÁNYHOZ" hogy szedték ki a hajadból a rasztát v levágattad v hogy? mert én is szeretnék csak úgye attól nem olyan könnyű megszabadulni ha esetleg nem állna jóül v ilyesmi
2009. okt. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
24%
A raszta elég undorító.
2009. okt. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
figyi mindenkinek más a szép höh am meg ha nem tetszik akkor nem kell odanézni
2009. okt. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

az exrasztacsaj vagyok...

mivel nem volt még teljesen behorgolva, fogtam egy bazierős kefét és elkezdtem kifésülni a hajamat... nem mondom hogy fájdalommentes, és azt sem hogy annyi hajad lesz mint amennyi dreadlockositás elött volt... :'D de köjött! xD

2009. okt. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
értem köszy az infót:)
2009. okt. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

2 hónap után természetes, h elkezd lenőni a rasta. iylenkor két választásod van. vagy elkezded horgolni (ha nem megy, akkor valakit megkérsz), vagy pedig hagyod nőni és beáll magátol. a horgolt rasta sokkal ápoltabb és rendeztettebb látványt nyújt, mint az amit nem horgolnak.


(2 és fél éve rasta srác)

2009. okt. 26. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

szétszedni szinte bármikor lehet max kevesebb lesz a haj. sok balzsam és fésű (de létznek külön erre készült balzsamok is)


ha lenő akkor én vihha forgatom és horgolom.. ha kérdés van irj nyugodtan mailt

2010. máj. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha elkezd lenőni nem horgolod, hanem a fejedhez dörzsölöd, de ezt az elejétől fogva kellett volna. Mert ha dörzsölöd mindig akkor ott a töveknél is ugyanolyan lesz mint lenn, de sokat kell dörzsölni többx egy nap :)

Amúgy én is kifésültem. (az egyik válaszadónak)

Ex rasta lány, 19.

2010. júl. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
23%

ez butaság.

ha dörzsölöd akkor egy idő után sebes lesz a fejed és tiszta korpa.

2010. aug. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!