Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a pattanások ellen?

Mit tegyek a pattanások ellen?

Figyelt kérdés
2008. jún. 17. 12:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
83%
a kozmetikus általában kitisztítja, ami azt jelenti, hogy módszeresen kinyomkodja őket.azért jobb, mert nem marad heg, és nem fog elfertőződni. (nem úgy, mintha otthon csinálnád magadnak.)..ennek ellenére én nem vagyok a híve, öt évig volt pattanásos a bőröm, és össz-vissz kétszer szántam rá magam, mert 1.fájdalmas, 2.utána napokig piros volt a fejem, 3.mire elmúlt a pirosság, megjelentek az új pattanások.
2008. jún. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
84%
Szia! Van egy ecsetelő próbáld ki! gyógyszertárba kapható készítmény. SOLUTIO CASTELLANI SINE FUCHSINO a neve és gyorsan száritja le a pattanásokat.
2008. jún. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
83%

Én kb 4 évig küzdöttem a nagyon durva, piros, dagadt pattanásokkal.

Mára javarészük elmúlt, én a Garnier pure mélytisztító bőrradír gélt, és a Garnier pure pórusösszehúzó tonikot használtam/használom két-három naponta este, fürdés után.

Remélem segítettem.. (kicsit drága, a kettő együtt kb 3000 Ft, de nekem megérte)

2009. jan. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
79%
én szalicilsavas lemosót ajánlok, Naturland termék, gyógyszertárban tudod kérni, kb. 400 ft 50 ml. Nekem nagyon bevált! Ja és arcot csak sima natur baba-szappannal mosok!
2009. febr. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
Én nem rég kezdtem el azt hogy minden este lemosom hideg vízzel az arcomat+egy természetesebb szappannal lemosom majd egy puha törölközővel megtörlöm az arcom. Ez nekem használt,de lehet hogy bőrtípustól függ...mindenesetre másnapra eltünt néhány pattanásom:D
2010. ápr. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

én szoktam olyat, hogy olcsó arc-szeszbe rakok szalicilt (befőzési szalicil, olyan a csomagolása, mint pl. a feketeborsnak)


nem túl drága, akár vizesen is csinálhatod töbényen, de VIGYÁZZ, mert eleinte nagyon MAR (legalábbis csíp), de ha már megszoktam ,akkor nem...

2010. júl. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Bőrradír, vagy feketeszappan nekem bejött :)
2010. nov. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 nemtom11 válasza:

Én már legalább 6 éve pattanásos vagyok!Minden lehetséges szert,kenőcsöt,gyógyszert,vitamint kipróbáltam! Most elkezdtem kenni az arcom naponta 3-5 alkalommal baba szapannal(sima,illattalan). Bedörzsölöm a lehető legjobban a bőrömbe,várok 1 percet ho rászáradjon,és lemosom!Megtörlöm az arcom egy tiszta kendővel,azután pedig bekenem fogkrémmel a felületet!(este)Egész éjszaka rajtahagyom,reggel lemosom,aztán megmosom a szapannal!Akár milyen hihetetlen,látom a javulást!Használ!

Nem eszem fűszeres ételeket,és próbálok minél több vitaminhoz jutni!(A-D vitamin) + Heti 1 alkalom szolárium(12perc) De gondolom bőrtípustól is függ az,hogy kinek mi fog hatni!Az enyém be van gyulladva!Akinek hasonló baja van,ajánlom h próbálja ki.Veszíteni semmit nem fog vele ;)

2011. jan. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Kend natúr kamillateával! Nekem attól az összes eltűnt és nagyon sok volt!
2011. aug. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Nekem is sok volt/van még mindig de én azt csinálom hogy arclemosóval le mosom az arcom aztán bőrradírt használok nekem be vált. Ja és néha be kenem az egész arcom fogkrémmel éjszakára :) Még mindig vannak pattanásaim de már jóval kevesebb mint régen. És fel hagytam az alapozókkal hogy el tüntessem..
2012. szept. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!