Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a pattanások ellen?

Mit tegyek a pattanások ellen?

Figyelt kérdés
2008. jún. 17. 12:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ, hogy sok van-e, illetve mennyi pénzt áldoznál a kezelésre. Sokan mondják, hogy a kozmetikusnál kell kezdeni, én 2szer voltam életemben, nem jött be, de megtaláltam a nekem való kozmetikai szereket - nem olcsók, de sokáig kitartanak, és ami a legfontosabb, hatásosak.


Nagyon tudom ajánlani a Garnier termékeket, 3 in 1 arclemosó + a Garnier Pure A nevű pattanásápoló, ez a kettő együtt csodákra képes.


Ha kicsit több pattanásod van már, akkor a Clean & Clear márkát ajánlom, [link] itt utánanézhetsz, milyen termékek vannak, le is írják, mire jó. Mindenképp vegyél lemosót, tonikot és pattanásápoló krémet. A bőrradír nagyon sokat segít a megelőzésben. Egy flakon lemosó itt (vidéken) kb. 800-1000 Ft, nem olcsó, de nekem hónapokig elég (elég egy mogyorónyi belőle, és azt szétdörzsölni a tenyeredben).


Ajánlom még az élesztőt, ha van hozzá gyomrod, nyersen fogyaszd (mondjuk minden nap egy kis darabot, ne egy egészet), ha pedig inkább külsőleg használnád, keverd össze egy kis tejjel, és kend az arcodra. 10-15 perc után mosd le.


A rendszeres arctisztítás (reggel+este) nagyon fontos!

2008. jún. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

ahha! Végülis... nincs sok... de most beteg lettem... nem kentem ilyen Clean&Clear -rel... és több beis gyulladt... van, hogy elkezd elmúlni, már majdnem végleges a siker, aztán egyszer csak vmi megjelenik... és másnap még 5-6 olyan... :(

Nekem nem váltak be eddig a Clean&Clear-ek... pedig már azt a "már 4 óra alatt is látható különbség"... ja, volt is különbség... bedagadt. -.-

2008. jún. 17. 15:20
 3/21 A kérdező kommentje:
És, az igaz, hogy a paradicsommal való dörzsölés is eredményes?
2008. jún. 17. 15:26
 4/21 A kérdező kommentje:
megnéztem az oldalt amit írtál... mostmár tudom, h miért nem váltak be a Clean&Clear termékek... össze-vissza használtam...
2008. jún. 17. 15:34
 5/21 anonim ***** válasza:
88%
Lehet, hogy ez volt a probléma. Ha mégsincs kedved kísérletezni vele, elmehetsz bőrgyógyászhoz is, és ő ír fel neked valami gyógyszert vagy kencét, és vagy beválik, vagy nem.
2008. jún. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
kösz a segítséget!
2008. jún. 18. 09:42
 7/21 anonim ***** válasza:
68%
hát én a kozmetikust és a bőrgyógyászt sem merem kipróbálni, én a Clean&Clear-t használom, minden este bekenem a tisztító tonikkal az arcom(kivéve mikor elfelejtem:) ).......és egy héten min egyszer de inkább kétszer is kinyomkodom magamnak, és utána újra letonikozom
2008. jún. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
67%

már máshova is írtam, de ide is, mert tényleg hasznos.: sok bőrgyógyásznál voltam, mindegyik felírt valamit, ami nem ért semmit, de itthon kombináltam őket és így használtak:

lubexyl arclemosó + dalacin t + differin krém + néha antibiotikum +aloe vera spray.

valakinek a dalacin t önmagában is segít egyébként. (az aloe verás sprayn kívül mindegyiket orvos írja fel.)

2008. jún. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

huhh... szép kis sorrend...

nagyon kezdő vok... és, ha ez nem lenne elég, még fiú is... de nyugi, azért vmennyire értem...:)


Lehet, hogy megnézem a Clean&Clear -t, bár ahogy megnéztem a honlapon szereplő sorrendet... nem gondoltam volna, h ennyi kutyafül kell.


De, [b]Köszönöm javaslataitokat![/b]

2008. jún. 18. 14:56
 10/21 A kérdező kommentje:

Igazából... mit csinál a kozmetikus a pattanásos arccal??


szétnyomkodja? vagy van már vmi újabb módszer is??


Mert fogalmam sincs, h mit is csinál...

2008. jún. 18. 14:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!