Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha csipesszel szedem a bajuszo...

Ha csipesszel szedem a bajuszomat (kis pihék) akkor nem fog megerősödni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 29. 15:12
 1/10 anonim válasza:

Ez vicces :))))

Meg fog erősödni, csak nem annyira...de előbb-utóbb igy is megfog...

2009. szept. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ja én lány vagyok..csak gondoltam elkerülöm a gyantát
2009. szept. 29. 15:30
 3/10 anonim ***** válasza:
de miért erősödne? a lényege ugyanaz, mint a gyantának.
2009. szept. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
vegyük a szemöldököt,azt is csipesszel szedem és szerinem erősödik.vagy csak én látom rosszul?
2009. szept. 29. 15:37
 5/10 anonim ***** válasza:

hátezaz, nekemis erősödik a szemöldököm:D

kezdetben amúgyis énis csipesszel szedtem a bajszom, sztem minimálisan megis erősödött, így áttértem a borotvára..:D a hatás kb ugyanaz, nemlett erősebb, mint csipeszelés után lett.

eltüntetni meg ígyisúgyis eltüntetem, úgyhogy nekem tökmindegy

2009. szept. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló ugye nem lány?????!!!
2009. szept. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
37%
de lány vagyok, 5 éve csinálom borotvával, és akár hiszed, akár nem, nem lettem borostás, és nincsenek vastag fekete szőrszálaim, ugyanolyan maradt a szőröm mint csipeszelés után.
2009. szept. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Na ez az amit soha az életben nem fogsz bemagyarázni senkinek...
2009. szept. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
háthallod...:D mikor elkezdtem csipesszel szedegetni, attól már megvastagodott kicsit, de nemlett fekete vastag és borostás, a borotvától pedig nem vastagodott tovább. mégis csak nők vagyunk, akármit is csinálunk, nemlesz olyan a fejünk, mint egy férfinak.....hormonok, tudod???
2009. szept. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem erősödik meg, sőt. Én is csipesszel szedem, meg gyantáztatom több mint 10 éve és egyre kevesebb, szóval csak nyugodtan csipkedd. A borotvát felejtsd el.
2009. szept. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!