Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ciki az, ha valaki 18 évesen...

Ciki az, ha valaki 18 évesen nem szedi a szemöldökét a mai világban?

Figyelt kérdés
2007. szept. 17. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem, illetve attól függ, hogy természetes állapotában milyen a szemöldököd formája.

Ha mondjuk marha vatsag, összeér, stb.. akor érdemes kiigazítani, vékonyítani, de ha szép formájú és ívű, nem túlságosan dús és úgy egészében véve illik az arcodhoz, akkor szerintem nem muszáj.

2007. szept. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

Így van! Attól függ! Ha nagyon ősemberes, és nem szedi akkor elég gáz. De nem ez határozza meg egy ember értékét.

Ami tényleg ciki: büdös száj, büdös láb, és bármilyen testszag, koszos körmök, zsíros haj, szíros fül, korpa, rohadó fogak, nőknél lábszőr, hónaljszőr mindenkinél, koszos cipő, koszos ruha, túl sok púder, elrontott smink, több napos borosta stb.

Ezek cikik!

2007. szept. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 20 éves vagyok, és csak nagyon ritkán szedem, mert lusta vagyok hozzá... Nincs benne semmi ciki, ha nincs nagyon összenőve. Te látod, hogy milyen alakú a szemöldököd, hogy esztétikus-e úgy, ahogy van, vagy sem. Szerintem egy lány lehet nagyon csinos akkor is, ha nincsenek cérna vékony végű szemöldökei...
2007. szept. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem egyáltalán nem ciki. Nekem például addig dícsérték a szemöldököm, amíg el nem kezdtem szedni. Ha mégis igazítani kell rajta, akkor érdemes először szakemberrel csináltatni, hogy a megfelelő formát alakítsa ki, de akkor se szedest ki vékonyra. Én rondának tartom a túl vékonyra szedett szemöldököt, olyan az arc tőle, mint egy csupasz pondró.
2007. szept. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!