Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nőtt egy pattanás az arcomon,...

Nőtt egy pattanás az arcomon, hogyan lehet seb nélkül eltüntetni?

Figyelt kérdés
Soha nem voltam pattanásos, jó ha egy évben 4szer van össz-vissz. Eddig mindig kinyomtam egyből, és sebes maradt a helye napokig, most viszont, hogy az arcom közepén van, szeretném sebhely nélkül megúszni. Tudnátok tanácsolni valamit?
2013. máj. 2. 11:17
 1/3 Fruzsi6000 válasza:
Vard meg amig feher lesz :) s majd azutan nyomd ki vagy hanem ha nagy piros akkor vegyel a gyogyszertarba ilyen elleni kenocsot s azzal kend be ^^
2013. máj. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szépen tisztítsd ki majd fertőtlenítsd le.Érdemes egy kis tűvel megnyitni.
2013. máj. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgy tudod elkerülni, hogy vegyél patikába 70%-os alkoholt. Előtte fertőtlenítsd, majd nyomd ki/szúrd ki a pattanást, utána fertőtlenítsd le újra, és nyomj rá vattát/papírt, amíg vérzik. Este pedig kamillával borogasd be kicsit, másnapra jó lesz, nem gyullad be a helye. Én mindig így szoktam, ha kijön valami, 1-2 nap után szinte nyoma sincs.
2013. máj. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!