Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanás utáni foltokra van...

Pattanás utáni foltokra van valami krém ami eltüntetni azt?

Figyelt kérdés

A nagyobbaknak ottmarad a nyoma ami eléggé ronda...


VAn egy krém amit magára a pattanásokra használok, gy néz ki az hatásos meg van egy szappan ami minden féle természetes cuccból van . Ez a páros, talán segít a gondomon, de a nyomokat is el kéne tüntetni mert hiába nem búbos meg gyulladt, de mégis úgy néz ki a nyoma...



2013. márc. 29. 09:23
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem a foltokra már csak a gyümölcssavas hámlasztás segített :( kozmetikusnál...sose volt csunya az arcom, de most valahogy megmaradt minden volt...iszonyat volt...borsós volt igy is az ára, hogy akciós volt maga a bérlet (6-8 kezelés kell és akkor tényleg nagyon hatásos)...de megérte...alig maradt egy két halványabb folt:) szuperselymes, üde az arcom...ami egy kicsit megviselt lett a sok éjszakázástól:( ha van pénz rá, akkor ezt csak ajánlani tudom!!!

24L

2013. márc. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Esetleg azt megkérdezhetem, mennyi volt az az annyi?
2013. márc. 29. 09:35
 3/6 anonim ***** válasza:
8 kezelés volt 8000 ft...de egy kezelés 2500-3000ft legalább...inkább 3500 is akár...de bérletben veszi az ember olcsóbb mindig...
2013. márc. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Érte köszönöm a választ. jelenleg ez számomra kicsit drága ezt maximum nyáron tudom megcsináltatni ha megyek majd dolgozni.

Amúgy 18/F

2013. márc. 29. 09:45
 5/6 anonim ***** válasza:
De utánna nem érheti nap a bőrödet, csak úgy szólok. Az oké, hogy elmész boltba vagy reggel munkába de amúgy egyáltalán nem tartózkodhatsz a napon, úgyhogy nyárra nem is szokták ajánlani, csak őszre és télre...
2013. márc. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor meg bukta mert nyáron sokat dolgozok napon...
2013. márc. 29. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!