Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egyesen haj hajvasalás nélkül?

Egyesen haj hajvasalás nélkül?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nekem nem nyíl egyenes haj kellene, csak nagyon kicsit legyen hullámos, amióta elmentem a fodrászhoz, és a vállam alá vágattam kb. 2cm-rel, azóta a hajam alja és a frufrum nagyon hullámos, hajvasalás nélkül szeretném, ha egyenes lenne. valami házi vagy nem túl drága ötlet? épp növesztem, de hajvasalás mellett nem fog menni, ezért abba kell hagynom!

üdv, remélem tudtok majd segíteni :-)


2013. máj. 1. 14:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Tuti módszer.. Hajmosás után csatold fel estére így.. 3.45től https://www.youtube.com/watch?v=m1RO-d1Z9Hs
2013. máj. 12. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mannaszappannak van ilyen "egészséges tincsek" hajra való szappanja. Én tegnap próbáltam ki. Szöszös, dús hajam volt. Az alvás ellenére másnap teljesen jól siklott benne a sűrű fogú fésű is mintha szög egyenes lenne. A hajam meg kicsit lelapult szóval nem látszodott a nagyon nagyon dús hajam :D
2014. dec. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!