Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel szőrtelenítsem a hónalja...

Mivel szőrtelenítsem a hónaljam? Epilátor jó? Mert gyantám nincs a borotva pedig nem nagyon vált be

Figyelt kérdés

2013. ápr. 30. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nee, ezt ne! Az epilátort azonnal itt és most felejtsd el! A hónaljad túl érzékeny ahhoz, vérezni fog. Vegyél szőrtelenítő krémet!
2013. ápr. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De egy csomó helyen azt írják hogy az a legjobb
2013. ápr. 30. 16:46
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A szőrtelenítőkrém meg tulajdonképpen vegyszer :-D

Én azt nem kenném inkább. A borotvát én sem bírtam, minden nap végére már szúrt és még apró kiütések, szemölcsök is megjelentek rajta, a durva tapintásáról meg ,már ne is beszéljünk. Így elszántam magam, hogy leállok vele és csak epilálni fogok. Az első két alkalom tényleg szörnyű volt (egy alkalommal nem is sikerült kiszednem az egészet, annyira nem bírta a bőröm). Vérzett, fájt, szörnyű volt. De azóta már nagyon jó, teljesen kiszőkült, megritkult, igaz, minden nap kiszedem, de ez kevés időt vesz igénybe, mert nem egyszerre nőnek vissza, mint a borotvánál. A szemölcsök meg elmúltak. Én szurkolok, hogy próbáld ki, hosszútávon sokkal jobb! Csak onnantól kezdve nem lehet leállni vele, mert ha egyszer újra borotvához nyúlsz, kb kezdheted elölről az önkínzó hadműveletet, tehát próbáld meg a borotvát teljesen kiiktatni! :-) Remélem, hasznos volt a válaszom, sok sikert!

2013. ápr. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szeirntem jó az epilátor próbáld ki!

Nekem érzékeny bőröm van a lábszáramon teljesen be szokott gyulladni a szőrtüsző ha epilálom, de hónaljnál teljesen sima.

Először mikor csinálod ,nagyon fog fájni, vki már itt feladja de érdemes telejsen leszedni. AZ első epilálásnál lehet hogy lesz egy kis apró bevérzés de ez szépen el fog tünni. Utána már csak gyengébb szőrök nőnek és szépen le lehet kapni és kevésbé fáj. ÉRdemes hetente átmenni rajt. MOSt hogy írtad lehet előveszem megint az epilátoromat:D előtte mindig hintőporozd le, és lehetőleg este fürdés után csináld mikor már nem kensz fel dezodort.

2013. ápr. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én borotváltam majd saját magamnak legyantáztam (nagyon jó)

és miután már gyengébb szőr nőtt epiláltam, nem fájdalmas és sima:)

2013. máj. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!